Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama leke çıkarma
Eryaman halı yıkama olarak özellikle belirtmek isteriz ki; halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Her lekenin çıkarılamayacağını bayanlar çok iyi bilirler. Bazı lekelerin çıkarılabilmesi için çok sert leke çıkarıcı kimyasalların kullanılması gerekebilmektedir. Bu sert leke çıkarıcı maddelere her tür dokuma ürün dayanamaz. Gerek dokuma özellikleri, gerekse renkleri leke çıkarıcı ile uyumlu olmalıdır.

Eryaman halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar içerisinde yapısal özellikleri bakımından çok narin veya çok çabuk renk atan halılar da olmaktadır. Örneğin bir Isparta halısı. Bu halı çok kolay renk veren bir halı tipidir. Eryaman halı yıkama olarak bu tür halıların yıkanması konusunda çok titiz davranıyoruz. Bu halıların üzerinde çok zorlayıcı bir leke varsa eğer, işimiz çok zor. Zira fazla zorlayacak olduğumuzda hemen renkleri solar ve bir birine karışır. Yıkama konusunda narin davrandığımız bir diğer halı modeli de Nepal halılardır. Özellikle açık renkli olan bu halı tipi oldukça narin bir yapıya sahiptirler. İşte bu türdeki halıların yıkanmasında da oldukça dikkatli davranmaktayız. Gel gelelim çıkarılması çok güç olan lekeler bu tip halılar üzerinden tam olarak çıkarılamayabilir. Bu tür durumları müşteri ile paylaşarak bir hal tarzı benimser Eryaman halı yıkama.

Eryaman halı yıkama olarak yinelemek isteriz ki halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Çıkarılması imkanlar dahilinde mümkün olmayan halılar sert leke çıkarıcı maddelerle çalışıldığında daha kötü sonuçlar alınabilmektedir. Halılarınız üzerinde çıkarılması güç lekelerle ilgili Eryaman halı yıkama ya önceden danışabilirsiniz.


Değişen şartlara göre halı yıkama
Eryaman halı yıkama hizmet bölgemiz içerisinde yaptığımız çalışmalar gösteriyor ki; halıların yıkanma zamanının belirlenmesi konusunda hala geleneksel bir yaklaşım söz konusu. Yıl boyunca fazla talebin olmadığı halı yıkama fabrikaları, bayrama yakın zamanlarda hınca hınç doluyor. İşini son dakikaya bırakmayı adet edinmiş çoğu kimse maalesef halısını yıkatamıyor.

Halılarımız evlerimizin en çok kirlenen ve maalesef kirliliğini belli etmemek konusunda da son derece sinsi eşyalarımızdır. Halılarımız ipliksi yapısı sayesinde, yüzeysel olarak gözlemlendiğinde temizmiş gibi görünüp, aslında tüm kiri dip bölgelerinde saklayan bir özelliğe sahiptirler.

Halıların yıkanma zamanına etki eden faktörler:

Bu başlık altında yazdığımız her şey elbette sizlerin de çok iyi bildiği bilgilerdir. Biz yine de mesleğimiz gereği hatırlatmakta mahsur görmüyoruz. Halılarınızın yıkanma zamanını belirlerken bu sayacaklarımız belki de faydalı olur.

Kullanım sıklığı:
Evlerimizin kimi bölümleri diğer bölümlerine göre çok daha fazla sıklıkla kullanılıyor olabilir. Salon ile yatak odasının kullanım sıklıkları birbirinde farklıdır şüphesiz. Yine koridorlar da evlerimizde en çok kullandığımız bölümlerdir. Evin hangi odasına gidecek olsak koridorları kullanırız. Halıların yıkanma zamanını değerlendirirken kullanım sıklığı verilerini kullanmak faydalı olacaktır.
Kullanım süresi:
Kullanım süresi kavramı, günlük kullanım esnasındaki halı üzerinde geçirilen toplam zamanla alakalıdır. Oturma odası evlerimizde genellikle yatma zamanına kadar en çok vakit geçirdiğimiz bölümdür. Buradaki halılarımızın daha az vakit geçirilen bir misafir odasına göre daha hızlı kirlenmesi olasıdır.
Kullanan sayısı:
Bir evde aynı sayıda insan yaşıyorken, aynı sayıda kişi aynı halıları kullanmamaktadır. Genel kullanım alanlarını kullanan sayısı ile özel kullanım alanlarını kullanan kişi sayısı farklıdır. Öyleyse genel kullanım alanlarındaki halıların yıkanma sıklığı da özel kullanım alanlarındakine göre farklılık arz edebilmektedir.
Kullanım durumu:
Zamanla daha da yaygınlaşan bir kültür olarak evlerde ayakkabı ile dolaşmak halının kirlenme süresini oldukça kısaltmaktadır. Bir evde ayakkabı ile geziliyorsa, ayakkabısız gezilen eve göre çok daha kısa sürelerde halılar yıkanmalıdır.
Yaşlı, hasta ve çocuk durumu:
Halıların yıkanması konusunda süre tayini yapılırken, gerektiği kadar özen gösterilmediği halde bence en önemli konu: Evlerimizde yaşlı, hasta veya çocuk olup olmadığıdır. Lütfen onların mikroplardan çok daha çabuk etkilendiğini unutmayalım.
Evcil hayvanlar:
Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarımızın olduğu evlerdeki halılar da olmayanlara göre daha kısa sürelerde yıkanmak isterler. Hem dışardan kir taşımaları olasıdır ve hem de tüyleri dökülebileceği için yıkanma istemi doğurabilir.

Eryaman halı yıkama olarak sizlere halılarınız yıkanma süreleri hakkında net bir şey söylemek yerine, değişken şartlara göre değerlendirme yapmanızın daha mantıklı olacağını düşünüyoruz. Sonuç itibari ile artık halılar yaz ya da kış fark edilmeksizin yıkattırılabiliyor.


Video Galeri Kısa Bilgiler
Halı yıkama önemlidir
Eryaman halı yıkama tecrübelidir
Halı yıkama neden önemlidir?
Eryaman halıyıkama
Halı yıkama periyodu
Halı yıkama ve sağlık
Halı yıkama ve oto yıkama
Eryaman halı yıkama astım
Halı yıkamak emek ister
Halı yıkama adımları ve biz
Eryaman Yorgan Yıkama
Halı Yıkama Eryaman
Etimesgut Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama
Eryaman halı yıkama
Eryaman Halı Yıkama Arınma
Eryaman halı yıkama firması olarak halı yıkamada en önemli olayın bakteriyel arınma olduğunun sürekli altını çizerken, bu işin kirli, yağlı oto yıkama istasyonlarında sağlanabileceğini düşünmüyoruz. Değişen hayat standartları ve insanların bilinçlenmesi sayesinde halı yıkama fabrikalarında dahi önemli ölçüde kalite rekabetinin yaşandığı şu dönemde ilkel metotlarla yapılan işlere rağbetin her geçen zaman dilimi içerisinde daha da azalmasını umut ediyoruz. Ankara Eryaman halı yıkama antibakteriyel yıkama.

Eryaman Halı Yıkama Fabrikaları

Eryaman halı yıkama, alanında uzman elamanlarıyla, halılarınızı kapınızdan alarak en iyi şekilde yıkar ve mümkün olan en kısa sürede teslim eder. Ankara Eryaman halı yıkama, yıkama esnasında kimyasal içerikli deterjan kullanmaz. Tüm yıkama işlemlerinde insan sağlığı odaklı çalışır. Halılarınızı yıkarken kesinlikle zarar vermez. Halılarınızı tamamen kurutup teslim eder.
Halı yıkama eryaman hizmet bölgelerimiz: Etimesgut da Etimesgut halı yıkama Sincan da Sincan halı yıkama Elvankent de elvankent halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Yenikent halı yıkama törekent halı yıkama batıkent halı yıkama Eryaman koltuk yıkama bölgelerinde de Eryaman halı yıkama Ankara fabrikası olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız Eryaman yorgan yıkama ayrıca Eryaman battaniye yıkama battaniye ve yorganlarınızı evlerinizden alarak hijyenik bir şekilde temizleyerek tekrar adresinize teslim eder.

Eryaman Halı Yıkama | Fiyat Listemiz  | İletişim  | Overlok  | Halı Yıkama Eryaman