Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama leke çıkarma
Eryaman halı yıkama olarak özellikle belirtmek isteriz ki; halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Her lekenin çıkarılamayacağını bayanlar çok iyi bilirler. Bazı lekelerin çıkarılabilmesi için çok sert leke çıkarıcı kimyasalların kullanılması gerekebilmektedir. Bu sert leke çıkarıcı maddelere her tür dokuma ürün dayanamaz. Gerek dokuma özellikleri, gerekse renkleri leke çıkarıcı ile uyumlu olmalıdır.

Eryaman halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar içerisinde yapısal özellikleri bakımından çok narin veya çok çabuk renk atan halılar da olmaktadır. Örneğin bir Isparta halısı. Bu halı çok kolay renk veren bir halı tipidir. Eryaman halı yıkama olarak bu tür halıların yıkanması konusunda çok titiz davranıyoruz. Bu halıların üzerinde çok zorlayıcı bir leke varsa eğer, işimiz çok zor. Zira fazla zorlayacak olduğumuzda hemen renkleri solar ve bir birine karışır. Yıkama konusunda narin davrandığımız bir diğer halı modeli de Nepal halılardır. Özellikle açık renkli olan bu halı tipi oldukça narin bir yapıya sahiptirler. İşte bu türdeki halıların yıkanmasında da oldukça dikkatli davranmaktayız. Gel gelelim çıkarılması çok güç olan lekeler bu tip halılar üzerinden tam olarak çıkarılamayabilir. Bu tür durumları müşteri ile paylaşarak bir hal tarzı benimser Eryaman halı yıkama.

Eryaman halı yıkama olarak yinelemek isteriz ki halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Çıkarılması imkanlar dahilinde mümkün olmayan halılar sert leke çıkarıcı maddelerle çalışıldığında daha kötü sonuçlar alınabilmektedir. Halılarınız üzerinde çıkarılması güç lekelerle ilgili Eryaman halı yıkama ya önceden danışabilirsiniz.


Halı küflenmelerine karşı dikkat
Halı yıkama işlemlerinin hiç birisi atlanmamalı ve her işlemin beklenen sonucu verip vermediği kontrol edilmelidir. İyi bir yıkamanın ardında kurutma işlemi de halılar için kimi zaman hayati önem arz etmektedir. Eryaman halı yıkama olarak halılarınızı teslimata hazırlarken mutlaka tam olarak kurumuş olmasına dikkat ederiz.

Halıların kurutulması bakımından mevsimsel şartlar kimi zorunlulukları da beraberinde getirmektedir. Sıcak yaz aylarında halıların kurutulması konusunda hiç bir sıkıntı yoktur. Kurutma işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlara özel olarak monte edilmiş olan askılar bu iş için yeterlidir. Zaten sıkma  makinesinden neredeyse kuru olarak çıkan halılar, kısa süre bu askılarda bekletilerek kolayca kurutulabilirler. Kış aylarında halıların kurutulması bir nebze zorlaşmaktadır. Kışın halıların kurutulması için gereken kapalı ortam brülörler yardımı ile ısıtılmalıdır. Gerekli ısı sağlanarak halıların kurutulması tam olarak sağlanabilir.

Halıların kurutulması konusunda kısaca bilgi verdikten sonra aslı konumuz olan halıların küflenmesine değinebiliriz. Bildiğiniz gibi halıların teslimattan önceki son işlemi paketlemedir. Teslimat esnasında halıları dış ortamdan uzak tutmak için ambalajlamaktayız. Bu ambalajlar naylon cinsinden olup, hava geçirmemektedirler. Şayet halılar tam anlamı ile kurumamışlarsa bu ambalaj içerisinde fazla bekletilmemelidirler. Gerçi halılar tam olarak kurutulmadan ambalajlanmazlar ama yine de tedbirli olmak iyidir. Nemli bir halı ambalajı içerisinde uzun süre havalandırılmadan bekletilecek olursa bir süre sonra küflenme yapabilmektedir.

Halılarınızı teslim alırken verdiğimiz makbuzlarda da belirttiğimiz bu hususa gerekli özeni mutlaka göstermek gerekir. Aksi halde geri dönüşü her zaman mümkün olmayacak şekilde halılarınızın küflenmesi ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizden aldığımız kimi halılarda bu türden durumlarla karşılaşabiliyoruz. Kimisi tatile giderken halılarını yıkatıp, tatil dönüşünde kullanmak üzere ambalajında bekletiyor; kimisi mevsimlik kullandığı yedek halılarını bir sonraki döneme kadar. Bu tip halıların bazıları üst üste bir kaç defa yıkandıktan sonra kurtarılabilirken, kimileri tüm çabalara rağmen küflerden arındırılamıyor.

Yıkattığınız halıları ambalajı içerisinde gereğinden fazla bekletmeyin. En azından ambalajda bazı delikler açarak halının havasız kalmasına mani olun. Böylece halıların küflenmesi hususunda kendinizi emniyete almış olursunuz.Eryaman halı yıkama olarak halıların küflenmesi konusunda zaten bildiğiniz şeyleri tekrar hatırlatmak istedik.


Video Galeri Kısa Bilgiler
Halı yıkama önemlidir
Eryaman halı yıkama tecrübelidir
Halı yıkama neden önemlidir?
Eryaman halıyıkama
Halı yıkama periyodu
Halı yıkama ve sağlık
Halı yıkama ve oto yıkama
Eryaman halı yıkama astım
Halı yıkamak emek ister
Halı yıkama adımları ve biz
Eryaman Yorgan Yıkama
Halı Yıkama Eryaman
Etimesgut Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama
Eryaman halı yıkama
Eryaman Halı Yıkama Arınma
Eryaman halı yıkama firması olarak halı yıkamada en önemli olayın bakteriyel arınma olduğunun sürekli altını çizerken, bu işin kirli, yağlı oto yıkama istasyonlarında sağlanabileceğini düşünmüyoruz. Değişen hayat standartları ve insanların bilinçlenmesi sayesinde halı yıkama fabrikalarında dahi önemli ölçüde kalite rekabetinin yaşandığı şu dönemde ilkel metotlarla yapılan işlere rağbetin her geçen zaman dilimi içerisinde daha da azalmasını umut ediyoruz. Ankara Eryaman halı yıkama antibakteriyel yıkama.

Eryaman Halı Yıkama Fabrikaları

Eryaman halı yıkama, alanında uzman elamanlarıyla, halılarınızı kapınızdan alarak en iyi şekilde yıkar ve mümkün olan en kısa sürede teslim eder. Ankara Eryaman halı yıkama, yıkama esnasında kimyasal içerikli deterjan kullanmaz. Tüm yıkama işlemlerinde insan sağlığı odaklı çalışır. Halılarınızı yıkarken kesinlikle zarar vermez. Halılarınızı tamamen kurutup teslim eder.
Halı yıkama eryaman hizmet bölgelerimiz: Etimesgut da Etimesgut halı yıkama Sincan da Sincan halı yıkama Elvankent de elvankent halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Yenikent halı yıkama törekent halı yıkama batıkent halı yıkama Eryaman koltuk yıkama bölgelerinde de Eryaman halı yıkama Ankara fabrikası olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız Eryaman yorgan yıkama ayrıca Eryaman battaniye yıkama battaniye ve yorganlarınızı evlerinizden alarak hijyenik bir şekilde temizleyerek tekrar adresinize teslim eder.

Eryaman Halı Yıkama | Fiyat Listemiz  | İletişim  | Overlok  | Halı Yıkama Eryaman