Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama leke çıkarma
Eryaman halı yıkama olarak özellikle belirtmek isteriz ki; halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Her lekenin çıkarılamayacağını bayanlar çok iyi bilirler. Bazı lekelerin çıkarılabilmesi için çok sert leke çıkarıcı kimyasalların kullanılması gerekebilmektedir. Bu sert leke çıkarıcı maddelere her tür dokuma ürün dayanamaz. Gerek dokuma özellikleri, gerekse renkleri leke çıkarıcı ile uyumlu olmalıdır.

Eryaman halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar içerisinde yapısal özellikleri bakımından çok narin veya çok çabuk renk atan halılar da olmaktadır. Örneğin bir Isparta halısı. Bu halı çok kolay renk veren bir halı tipidir. Eryaman halı yıkama olarak bu tür halıların yıkanması konusunda çok titiz davranıyoruz. Bu halıların üzerinde çok zorlayıcı bir leke varsa eğer, işimiz çok zor. Zira fazla zorlayacak olduğumuzda hemen renkleri solar ve bir birine karışır. Yıkama konusunda narin davrandığımız bir diğer halı modeli de Nepal halılardır. Özellikle açık renkli olan bu halı tipi oldukça narin bir yapıya sahiptirler. İşte bu türdeki halıların yıkanmasında da oldukça dikkatli davranmaktayız. Gel gelelim çıkarılması çok güç olan lekeler bu tip halılar üzerinden tam olarak çıkarılamayabilir. Bu tür durumları müşteri ile paylaşarak bir hal tarzı benimser Eryaman halı yıkama.

Eryaman halı yıkama olarak yinelemek isteriz ki halı yıkama işi leke çıkarma işi değildir sadece. Çıkarılması imkanlar dahilinde mümkün olmayan halılar sert leke çıkarıcı maddelerle çalışıldığında daha kötü sonuçlar alınabilmektedir. Halılarınız üzerinde çıkarılması güç lekelerle ilgili Eryaman halı yıkama ya önceden danışabilirsiniz.


Eryaman halı yıkama kalite kontrol
Halı yıkama işlemlerinden beklenen faydanın sağlanması noktasında kalite kontrol ilkelerine bağlı kalmak çok önemlidir. Malumunuz üzere insanın olduğu her yerde hata ve eksiklik olabilir. Bunları en aza indirgemenin en önemli ayağı kalite kontroldür. Profesyonel teknikler uygulanarak yıkanmış bir halı, kalite kontrol standartlarından geçemediği sürece, gerçek anlamda teslimat için hazır değil demektir.

Kalite kontrol nasıl işler?

Eryaman halı yıkama olarak, kalite kontrol birimimizin işlevini önemsiyoruz. Çünkü bir halı yıkama fabrikasının daha iyi hizmet verebilmesi ve kalite standartlarını yükseltebilmesi için mutlaka kalite kontrol işlemlerini yapma zorunluluğu vardır. Kalite kontrol Eryaman halı yıkama bandımızın en sonunda yer alır. Tüm halı yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından bu bölüme gelen halılar, büyük bir titizlikle kontrol edilirler.

Şayet standartlara uymadığı düşünülen bir halı varsa, hangi konuda eksiği gözlemlenmişse tekrar o bölüme gönderilir. Yani eğer yıkama ile alakalı bir problem gözlemlenmişse; yıkama ünitesine, kurutma ile ilgili bir sorun varsa; kurutma ünitesine gönderir. Eryaman halı yıkama nın bu üniteleri eksiklerin giderilmesinin ardından tekrar kontrole gönderirler halıları.

Bu tekrarlara rağmen giderilemeyen eksiklikler de çıkabilmektedir. Örneğin halı üzerinde tüm müdahalelere rağmen çıkarılamayan bir pas lekesi gibi. Bu tür durumlarda kontrolcüler bu halıyı üç defadan fazla geri çevirmezler.

Kalite kontrol elemanları aynı zamanda halının fırçalanması, parfümlenmesi ve paketlenmesi işlerini de yaparak teslimata hazır hale getiriler.

Kalite kontrol neleri denetler?

Kalite kontrol işlemleri gözlemleme ile yapılır. Bunun için yapılmış bir makine yoktur şu an için. Kontrolcü elman bir halının iyi yıkanıp yıkanmadığını, lekelerinin çıkarılıp çıkarılmadığını, halı diplerinin ve saçaklarının temizlenip temizlenmediğini, halı üzerinde yün, iplik gibi kalıntılar kalıp kalmadığını kontrol ederler.

Bir halının yıkandıktan sonra, teslimata hazır hale gelmiş sayılması için muhakkak kalite kontrol standartlarından geçmiş olması gereklidir. Tüm titizliğimize rağmen yine de göz kaçan bir durum olursa,Eryaman halı yıkama olarak bu eksikliği giderme konusunda büyük bir özveri ile hizmetinizde olduğumuzu da bilmenizi isteriz.


Video Galeri Kısa Bilgiler
Halı yıkama önemlidir
Eryaman halı yıkama tecrübelidir
Halı yıkama neden önemlidir?
Eryaman halıyıkama
Halı yıkama periyodu
Halı yıkama ve sağlık
Halı yıkama ve oto yıkama
Eryaman halı yıkama astım
Halı yıkamak emek ister
Halı yıkama adımları ve biz
Eryaman Yorgan Yıkama
Halı Yıkama Eryaman
Etimesgut Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama
Eryaman Koltuk Yıkama
Eryaman halı yıkama
Eryaman Halı Yıkama Arınma
Eryaman halı yıkama firması olarak halı yıkamada en önemli olayın bakteriyel arınma olduğunun sürekli altını çizerken, bu işin kirli, yağlı oto yıkama istasyonlarında sağlanabileceğini düşünmüyoruz. Değişen hayat standartları ve insanların bilinçlenmesi sayesinde halı yıkama fabrikalarında dahi önemli ölçüde kalite rekabetinin yaşandığı şu dönemde ilkel metotlarla yapılan işlere rağbetin her geçen zaman dilimi içerisinde daha da azalmasını umut ediyoruz. Ankara Eryaman halı yıkama antibakteriyel yıkama.

Eryaman Halı Yıkama Fabrikaları

Eryaman halı yıkama, alanında uzman elamanlarıyla, halılarınızı kapınızdan alarak en iyi şekilde yıkar ve mümkün olan en kısa sürede teslim eder. Ankara Eryaman halı yıkama, yıkama esnasında kimyasal içerikli deterjan kullanmaz. Tüm yıkama işlemlerinde insan sağlığı odaklı çalışır. Halılarınızı yıkarken kesinlikle zarar vermez. Halılarınızı tamamen kurutup teslim eder.
Halı yıkama eryaman hizmet bölgelerimiz: Etimesgut da Etimesgut halı yıkama Sincan da Sincan halı yıkama Elvankent de elvankent halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Yenikent halı yıkama törekent halı yıkama batıkent halı yıkama Eryaman koltuk yıkama bölgelerinde de Eryaman halı yıkama Ankara fabrikası olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız Eryaman yorgan yıkama ayrıca Eryaman battaniye yıkama battaniye ve yorganlarınızı evlerinizden alarak hijyenik bir şekilde temizleyerek tekrar adresinize teslim eder.

Eryaman Halı Yıkama | Fiyat Listemiz  | İletişim  | Overlok  | Halı Yıkama Eryaman