Ankara Eryaman Uzman Halı Yıkama 0312 226 30 29
Ankara Eryaman halı yıkama fabrikası kurulduğundan bu güne halı yıkama, yorgan yıkama ve overlok hizmetleri veren ve işinde gereken özveriye sahip bir firmadır. Firmamız Ankara Eryaman halı yıkama sadece halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve overlok işleri yapar. Oto yıkama firmalarıyla hiç bir bağlantısı yoktur. Zaten böyle bir ortamda halı yıkanmasını da uygun görmüyoruz. Birbirlerinden tamamen farklı işlerdir. Ankara Eryaman halı yıkama olarak halılarınızı uygun hijyen ortamı içerisinde yıkama gayreti içerisindeyiz. Halı yıkama işi basite alınacak bir iş değildir. Son derece zor, meşakkatli bir faaliyettir. Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamız bu zorlukları üstün teknolojik alt yapısı ile en aza indirerek siz değerli kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamızda bir çok aşamadan oluşan halı yıkama işlemlerini şöyle sıralayabiliriz. Öncelikle bize Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamıza ulaştığınız takdirde olabilecek en kısa zaman zarfında, halılarınız makbuz karşılığı alınırlar. Servis aracımıza konulan halılar burada etiketlenerek, diğer başka müşterilerimizin halılarıyla karışmamaları sağlanır. Ankara Eryaman Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar başlangıç olarak türlerine göre ayrımları gerçekleştirilirler. Yapısal özelliklerine göre ayrılmış olan halılar hangi teknikle yıkanacak ise ayrı bölümlerde yıkamaya alınırlar.

Halı yıkayacak bir şirketin kalite göstergesi, işini benimsemiş personel kadrosu ve bununla birlikte, kullandığı deterjanların kalite standartlarına uygunluğu ile anlaşılır. Hijyen sağlamada uyguladığımız yeni teknikler ve bununla beraber üstün vasıflı arındırıcılar mesleğimizi en az hatayla uygulamamıza imkan veriyor. Bu anlamda her daim Eryaman kilim ve halı yıkama firması olarak bu detayın bilincindeyiz ki, yıkama uygulamalarımızda kalitesiyle öne çıkmış makine ve ekipmanları kullanıyoruz.

Halılarımızın hedeflenen sürede kurutulmasında profesyonel sıkma makinesiyle halıyı sıkmak kurumanın beklenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Otomatik sıkma makinesinden çıkan halı ve kilimler askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki antibakteriyel kurutma ancak bu koşulla sağlanır. Gün ışığında kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler kontrol maksadıyla sonuç bölümüne getirilir ve bu kısımda halıların son kontrolü ile birlikte parfüm ve paketleme çalışmaları yapılır. Tüm aşamaları sonuçlanan halılar barkot numaralarına göre bir araya getirilecek biçimde toparlanıp, sevkiyat elemanlarına yönlendirilir ve böylece önceden anlaşılan saatler içerisinde halılar ve yolluklar teslimat adresine sevk edilir. Eryaman bantlı sistem yolluk ve halı yıkamaya yolluk ve halıları manuel olarak ya da tam otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanımı, yıkamanın başarısını neredeyse tamamen değiştiren bir özelliktedir. Bu işlerde başarılı sonuç almak için bakterileri arındırabilen leke gidericiler ile uygulama yapmak büyük öneme sahiptir. Şayet kusursuz hijyene bakan biri iseniz markası belli olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama fabrikalarını tercih etmek durumundasınız.

Bu işte ilk aşama halı toplama aracının söylenilen saatler içinde yıkanacak malzemeyi almasıdır ve bu işlem ile alakalı ekstradan bir ödeme istenmemelidir. Unutmayın disiplinli bir temizlik şirketi aşağı yukarı istenen sürede adresinizde olacaktır. Eryaman halı yıkama servis personeli tarafından yıkama alanına taşınmış olan halılar, önce iplik özellikleri göz önüne alınarak yıkamaya hazır hale getirilir zira farklı yapıdaki halılar birlikte yıkama yapılamamaktadır.

Hangi tip olursa olsun halıların temizlenmesinden hedeflenen kaliteli sonucu sağlamak için deneyim gerektiren özel şartlara uyulması zorunluluktur. Halı yıkama sektörü de öteki sanayi işlerinde olduğu gibi teknolojik gelişmelerden olumlu yönde etkilenmiş bir iş koludur ve endüstriyel alandaki son dönemdeki yenilikler bu işin niteliğini çok arttırmıştır. Temizlikten anlayan birisi iseniz ve eğer, olumsuz bir neticeyle karşılaşmaktan endişeleniyor iseniz; yıkama yaptıracağınız halı yıkama fabrikasına iş yaptırırken bazı önemli detayları araştırmalısınız.

Tecrübelerimize göre yolluk ve halıları yıkatırken beklentilerinizin karşılanması için bilinmesi gereken şey, halıların yıkattırılacağı şirketin hijyen kalitesi konusunda profesyonel bir temizlik firması olmasındaki zaruriyettir. Yeterli iş tecrübesine sahip bir kilim ve halı yıkama işletmesinin kaliteli bir netice çıkarabilmesi için gerekli ilkelerden biri de deterjanların hassas halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağıyla alakalı seçici olmaktır. Zira tahmin edebileceğiniz gibi kalite standartları üst seviyede olan leke çıkarıcı maddeler kullanıyor olmak yıkama işlerinin kalitesini kesin olarak belirleyicidir.

İlerleyen teknoloji ile beraber günümüzde değişik iki halı yıkama tekniği izlenmeye başlanmıştır ki, bu tekniklerden birisi manuel yıkama olarak bilinen yöntem, ikincisi de tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama metodudur. Otomatik programlı halı yıkama makinalarıyla yapılan yıkamanın meçle yıkamaya göre fazlaca yararı gündeme gelir ki, bunların en fazla önemli olanı belki de çift taraflı yıkamadır.