Eryaman Çift Yönlü Halı Yıkama 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama fabrikamızda kaliteli bir halı yıkama işleminden beklentilerimiz vardır. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu sadece lekelerin çıkarılması ile alakadar olurlarken, biz daha geniş çerçevede olayı değerlendiriyoruz. Elbette lekelerin çıkarılması önemlidir. Bunu sağlamak için Eryaman halı yıkama olarak son teknolojik ürünleri kullanıyoruz. Ama bunun yanında halının dezenfektasyonu için de uğraş veriyoruz.

Eryaman halı yıkama olarak bu gün geldiğimiz noktada müşterilerimize hem eşsiz bir temizlik ve hem de derinlemesine bir arınma sunuyoruz.

İyi halı yıkamayı, leke çıkarmayla özleştiren pek çok firma gibi yüzeysel temizlikle ilgilenmiyoruz. Bizim için halı yıka sağlık ilişkisi büyük önem arz etmektedir. Eryaman halı yıkama fabrikamızda kullandığımız tüm makineler ve tüm deterjanlar bu esas üzere tercih edilmiştir.

Eryaman halı yıkama fabrikamızın en önemli özelliklerinden birisi de halıların çift yönlü olarak yıkanmasıdır. Çoğu halı yıkama fabrikasında olmayan bu özelliğimiz sayesinde halılarınızın hem arkasını hem de önünü yıkayarak, çift yönlü bir hijyen sunuyoruz.

Hepimizin bildiği gibi halıların dip bölgeleri yüzeylerine oranla çok daha fazla kirlenmektedir. Bu da halının tersinin de çok fazla bakteri barındırdığı anlamını taşır. Pek fazla dikkate alınmayan bu durumu Eryaman halı yıkama olarak çok önemsiyor ve çift yönlü halı yıkama tekniği ile halıların önünü de arkasını da yıkıyoruz.