Eryaman Derinlemesine Halı Yıkama 0312 226 30 29
Bir halının yıkama sonrası kontrolünü nasıl yaparsınız? Daha doğrusu yıkattığınız halının gerçekten istenen ölçüde temiz olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Eryaman halı yıkama olarak gözlemlediğimiz kadarıyla genellikle yüzeysel olarak bir inceleme yapılıyor. Şayet halının üzerindeki görünen lekeler çıkarılmış ise halının temiz olduğu kanaatine varılıyor.

Eryaman halı yıkama olarak yaptığımız derinlemesine temizlik işlemlerinin bu yüzeysel temizlik kontrolü ile anlaşılamayacağını düşünüyoruz. Zira Eryaman halı yıkama firmamızda yaptığımız temizlik işlemlerinin tamamı yüksek hijyen kalitesine sahiptir. Bu hijyen kalitemiz sadece halı yüzeyinde değil, diplerinde de hakimdir.

Bilindiği üzere halılar ipliksi yapılarından kaynaklanan özellikleri sayesinde, kirleri dip bölgelerine çekiyorlar. Zamanla bu kirler tortulaşıyor. Bu sebeple bir halının en kirli bölgesi dip bölgeleridir. Eryaman halı yıkama olarak buna yakından şahidiz. istisnasız tüm halı modellerinde karşılaştığım bu durumla mücadele etmek için çok özel bir makine kullanıyoruz. Eryaman halı yıkama fabrikamızda kullandığımız bu makine halının iplik diplerini ayırarak fırçalama ve bu bölgeye özel ek bir yıkama yapıyor. Çok nadir halı yıkama yıkama fabrikasında bulunan bu makine sayesinde sizlere eşsiz bir hijyen kalitesi sunuyoruz.

Bu iddiamızı kanıtlamak için halıların dip bölgelerine kadar kontrol etmenizi özellikle öneriyoruz.

Eryaman halı yıkama olarak sıradan bir halı yıkama fabrikası olarak anılmamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bunun için abartılı ve yanıltıcı yöntemlerle müşterilerimizin gözü boyamayı değil gerçek bir temizlik kalitesi sunmayı değerli görüyoruz.