Eryaman’ın Tüm Etaplarına Halı Yıkama Hizmeti Veriyoruz 0312 226 30 29
Eryaman’ın tüm etaplarına halı yıkama hizmeti veriyoruz. Hangi bölge ve etapta olursanız olun bizlere 0312 226 30 29 nolu iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama ücretsiz servisiyle yıkama bölümüne nakledilen halılar, karışmaması için lekeleri göz önüne alınarak ayrıştırılır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı makinede yıkanmamalıdır. Kilim ve halıları yıkayacak bir kuruluşun ortaya koyduğu kalite, deneyimli bir ekip ve bununla beraber, kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların kalite standartlarına uygunluğu ile mukayese edilir.

Eryaman kaliteli halı yıkamaya halı ve yollukları eski usulle ya da ful otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanmak, halı yıkama işinin başarı seyrini büyük ölçüde etkiler. Halı yıkamada istenen sonucu elde etmek için ciddi hijyen sağlayan halı yıkama şampuanları ile çalışmak yüksek öneme sahiptir. Deneyimli bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin başarısı seviyesi yüksek bir sonuç alabilmesi noktasında gerekli prensiplerden bir tanesi de deterjanların hassas yapılı halılara hangi metodlarla uygulanacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Bu noktada tahmin edebileceğiniz gibi, kalitesi kanıtlanmış şampuanlar kullanıyor olmak halı ve kilim yıkamanın sonucunu direkt olarak belirler.

Yıkama sektörü de benzer sanayi sektörlerindeki gibi teknolojik ilerlemelerden fayda görmüş bir iş alanıdır ki, sanayi alanındaki son dönemdeki gelişmeler bu işin kalitesini gözle görülür biçimde üst düzeye taşımıştır. Sezon boyu kirlenen halıların yıkama işleminden hedeflenen başarılı sonucu kazanmak için uzmanlık gerektiren bazı normlara uymak son derece önemlidir.

Halıların hızlı bir şekilde kurumasının sağlanmasında endüstriyel sıkma makinesiyle halıyı sıkmak, bu işin başarılı olması için ciddi önem teşkil etmektedir. Santrifüj makinesiyle sıkılan halılar askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki, antibakteriyel kurutma tam anlamıyla bu şartla sağlanır. Güneşli havada kuruması gerçekleşen halı ve yolluklar kontrol işlemleri için sonuç noktasına sevk olunur ve bu noktada halıların son kontrolü ile beraber ambalaj çalışmaları yürütülür. Kontrol işlemleri nihayete eren halı ve yolluklar kayıtlarına göre bir arada tutulacak biçimde gruplara ayrılıp, sevkiyat çalışanlarına aktarılır ve böylece sözleşilen zaman içerisinde halı ve yolluklar müşterilere ulaştırılır. Özellikle yüksek kaliteye önem veren biri iseniz kalite belgeleri tam olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama şirketlerini seçmek durumundasınız.

Yeni halı yıkama makineleri sayesinde bu gün iki tip halı ve kilim yıkama yöntemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bunlardan birincisi manuel yıkama diye anılan sistem, diğeriyse bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama modelidir. Bilgisayarlı halı yıkama makinalarıyla yaptığımız yıkamanın eski sisteme göre pek çok avantajı bulunur ve bu faydalardan en çok önem arz edeni zannederim daha titiz bir yıkama yapılmasıdır. Bu sayede kullanılan yeni makineler ve bunun yanında özel üretim leke çıkarıcılar işimizi en iyi şekilde tatbik etmemize imkan veriyor. Bu nedenlerden dolayı biz de Eryaman halı ve yolluk yıkama firması olarak bu ayrıntının farkındayız ki, halı yıkamada en güçlü endüstriyel ekipmanları kullanan bir firma olarak biliniyoruz.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halı ve yollukları yıkatırken iyi bir yıkama için dikkatli olunması gereken konu, halı yıkama işimizi görecek işletmenin halı yıkama konusunda deneyimli bir halı yıkama işletmesi olmasının gerekliliğidir. Standartlara uygun hizmet almak isteyen birisiyseniz ve şayet, gerekli beklentiyi karşılamayan sonuçlarla karşılaşmaktan korkuyorsanız; yıkama işinizi vereceğiniz yıkama fabrikasıyla seçerken bir kısım önemli koşulları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Kilim ve halı yıkamada birinci aşama, servis aracının söylenilen zaman içerisinde yıkanacak malzemeyi almasıdır ve bu iş ile ilgili ilave bir ödeme verilmemelidir. Her halükarda iyi iş yapan bir halı yıkama fabrikası kesinlikle belirtilen saatte halıları almaya gelir.