Eryaman Göksu Halı Kilim Yolluk Yıkama Fabrikası 0312 226 30 29
Eryaman Göksu bölgesinde halı, kilim, yolluk, battaniye, yorgan yıkama hizmetleri veriyoruz. Göksu bölgesi ücretsiz servis telefonumuz 0541 363 85 06 yı arayarak sipariş kaydı oluşturabilirsiniz.

Hijyen kazandırmada kullandığımız yeni araçlar ve bununla birlikte özel üretim deterjanlar bu mesleği kusursuz biçimde sürdürmemize imkan sağlıyor. Bu nedenle ilk günden beri Eryaman halı yıkama firması olarak bunun farkındayız ki, fabrikamızda en geçerli otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. Halıların çabuk bir şekilde kurumasının sağlanmasında otomatik bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak bu işin kusursuz olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinde sıkılan halı ve kilimler asılmaya ihtiyaç duyar ki antibakteriyel kurutma bir tek bu metotla sağlanabilir. Gerektiği kadar kurumuş olan halı ve yolluklar son kontroller için son kontrol masasına sevk edilir ve bu birimde halıların son kontrolü ile birlikte paket ve parfümleme çalışmaları yürütülür. Ambalajlama aşamaları neticelenen halı ve kilimler barkot numaralarına göre bir sıralama sağlanacak biçimde düzenlenip, servis bölümüne yönlendirilir ve belirtilen zaman içerisinde halılar müşterilere teslim edilir.

Kaliteye önem veren bilinçli bir müşteri olarak şayet, hoş olmayan neticelerle karşılaşmaktan çekiniyorsanız; yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama firmasıyla seçerken, bazı önemli kuralları araştırmanız gerekiyor. Halıların yıkatılmasında öncelikli aşama halıları alacak servisin beklenen saatte halıları almasıdır ve bu iş için ekstra bir ücret talep edilmemelidir. Bize göre işinde kurumsallaşmış bir yıkama şirketi kesin olarak sözleşilen zaman aralığında halıları almaya gelir.

Eryaman halı yıkama çalışanlarınca yıkama yapılacak yere nakledilmiş olan yıkanacak halılar karışmaması için leke türleri tespit edilerek gruplanır çünkü, bütün halılar aynı teknikle yıkanmamalıdır. Yolluk ve halıların yıkanmasından hedeflenen kaliteli sonucu almak için uzmanlık gerektiren bir takım kuralların sağlanması çok önemlidir.

Eryaman deneyimli halı yıkamaya halıları elde ya da bantlı yöntemle yıkatabilirsiniz ama antibakteriyel deterjan kullanımı, halı yıkama işinin neticesini net olarak etkiler. Bu işlerde başarılı bir sonuç almak için antibakteriyel özelliği olan halı yıkama şampuanları ile uygulama yapmak fazlaca önemlidir. Bu sektör de piyasadaki diğer sanayi alanlarındaki gibi teknik gelişmelerden fayda sağlamış bir sektördür ki, sanayi alanındaki yeni teknolojik şartlar bu işin kalitesini hakikaten üst seviyelere yükseltmiştir.

Deneyimli bir halı yıkama firmasının hijyen kalitesi yüksek sonuçlara ulaşabilmesi için gerekli konulardan birisi de deterjanların farklı halılara hangi tekniklerle uygulama yapılacağıyla ilgili tecrübeli olmaktır. Bu noktada tahmin edebileceğiniz gibi, piyasada tutulan bir deterjan kullanmak halı ve kilim yıkamanın kalitesini doğrudan belirlemektedir. Halı yıkayacak bir işletmenin kalitesi, tecrübeli eleman kadrosu ve uygulamada kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların yeterliliğiyle anlaşılabilir.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halıları yıkatırken iyi bir yıkama için dikkatli olunacak konu, yıkama işini vereceğimiz işletmenin leke çıkarma ve temizlik konusunda son derece titiz bir kilim ve halı yıkama işletmesi olmasının gerekliliğidir. Şayet kusursuz hijyene azami derecede önem veren bir kimse iseniz markası belli olan leke çıkarıcıları kullanan halı ve yolluk yıkama firmalarını seçmek mecburiyetindesiniz. Teknolojik gelişmelerle birlikte günümüzde iki değişik halı yıkama sistemi uygulanmaya başlanmıştır ki, bu sistemlerden birincisi meçle elde yıkama diye isimlendirilen yöntem, ikincisiyse otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama türüdür. Çok programlı otomatik halı yıkama makinesi ile icra edilen yıkamanın eski sisteme göre fazlaca yararı bulunur ki, bu avantajlardan en fazla önemli olanı belki de iki taraflı yıkamadır.