Eryaman Güzelkent Halı Yıkama Merkezi Kaliteli ve Garantili Halı Yıkama Sistemi
Eryaman Güzelkent Mahallesi bölgesine ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Güzelkent bölgesinden halı yıkama hizmeti almak için, sitemizin iletişim sayfasından ulaşarak, müşteri temsilcilerimize adres kaydı bırakabilirsiniz.

Halı ve kilimleri yıkayan bir firmanın yıkama kalitesi, özenli çalışan bir çalışma ekibi ve uygulamada kullandığı deterjan ve leke çıkarıcıların yüksek kalitede olmasıyla tespit edilir. Halı yıkamada kaliteye gerekli özeni gösteren biriyseniz kalite belgeleri tam olan leke gidericileri kullanan halı yıkama şirketlerini seçmek mecburiyetindesiniz. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama birimine getirilmiş olan halılar karıştırılmadan dokuma türlerine bakılarak ayrı yerlere aktarılır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı makinede yıkanmaz. Halı yıkama sanayisi de diğer sanayi sektörlerindeki gibi gelişen teknolojiden payına düşeni almış bir iş alanıdır ki, endüstriyel alandaki yeni teknik imkanlar temizliğin kalite standartını gerçekten yükseklere çıkartmıştır.

Eryaman antibakteriyel halı ve yolluk yıkamaya halı ve kilimleri eski tip veya otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz ancak kullanılan deterjanların kalitesi, yıkamanın başarı oranını direkt manada belirlemektedir. Bu işlerde kaliteli sonuçlara ulaşmak için ciddi hijyen sağlayan endüstriyel deterjanlar ile uygulama yapmak büyük önem arz etmektedir. Halı ve yollukların biran evvel kurumasının sağlanmasında santrifüj makinesiyle halıyı sıkmak bu işin başarılı olması için son derece önemlidir. Santrifüj makinesinde sıkılmış olan halı ve kilimler gün ışığına ihtiyaç duyar ki antibakteriyel kurutma ancak bu yöntemle sağlanır. Gün ışığında kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler son kontroller için sonuç kısmına getirilir ve bu alanda tarama, fırçalama ile birlikte parfümleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. Son kontrol işlemleri sonuçlanan halı ve kilimler fiş numaralarına göre bir araya getirilecek şekilde düzenlenip, sevkiyat personeline aktarılır ve bundan sonra söz verilen zaman diliminde halı ve kilimler verilen adrese dağıtılır.

Bir fikir vermek gerekirse halı ve kilimleri yıkatırken arzu edilen netice için her şeyden önce dikkatli olunacak konu, halı ve kilimleri yıkayacak fabrikanın yıkama ve leke çıkarmada profesyonelliğe önem veren bir temizlik işletmesi olmasına ihtiyaç olduğudur. Yeni gelişen makinelerle birlikte son yıllarda iki değişik halı ve kilim yıkama sistemi izlenmeye başlanmıştır ki, bu yöntemlerden birincisi elde yıkama şeklinde tarif edilen sistem, diğeriyse otomatik makinelerle icra edilen yıkama tipidir. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürdüğümüz yıkamanın eski usule göre bir çok faydası sıralanabilir ki, bunların içinde en fazla önemli olanı sanıyorum halıların daha fazla yıkanmasıdır.

Yıkamada ilk aşama halıları alacak servisin söylenilen saatler içinde halıları almak için gelmesidir ki bu iş ile alakalı artı bir ödeme alınmamalıdır. Unutmayın iyi bir halı yıkama ve overlok fabrikası muhakkak anlaşılan saatte verdiğiniz adrese gelir.

Artık kullanılan yeni teknikler ve buna ek olarak geliştirilmiş leke çözücüler yıkamayı kusursuz biçimde sürdürmemize yardım ediyor. Buradan hareketle yıllardır Eryaman halı yıkama olarak bu önemli konunun farkında olduğumuz için işletmemizde kalitesiyle bilinen makine ve ekipmanları kullanmaya çalışıyoruz. Halı temizliğine özen gösteren birisi iseniz ve şayet, beklentilerinize cevap vermeyen sonuçlarla karşılaşmaktan korkuyorsanız; halılarınızı yıkatacağınız yıkama firmasını seçerken, bazı hususları bilerek dikkat etmeniz gerekiyor.

Yılların deneyimine sahip bir halı yıkama firmasının başarısı seviyesi yüksek bir neticeye ulaşabilmesi için belki de en önemli şartlardan birisi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin hassas yapılı halılara ne tür yöntemlerle uygulanacağını tespit etmektir. Bu manada kabul edilmelidir ki markası belli olan leke çıkarıcılar kullanmak bu işin kalitesini doğrudan belirlemektedir. Temiz olmasını istediğiniz halıların yıkama işleminden istenen kaliteli sonucu sağlamak için uzmanlık gerektiren özel şartlara uyulması son derece önemlidir.