Eryaman Halı Yıkama Fabrikamızı Seçin Rahat Edin
Eryaman halı yıkama fabrikamız halılarınızın yıkanması konusunda gerek kullandığı teknik ekipmanlar ve gerekse tecrübeli personeli ile alanında uzmandır. Her türlü halı, kilim, battaniye, yorganlarınızın yıkanması için fabrikamızı seçin rahat edin.

Yıkama sektörü de diğer sektörler gibi teknik ilerlemelerden nasibini almış bir iştir ve endüstriyel alandaki yeni teknik imkanlar işin niteliğini fazlaca üst seviyelere yükseltmiştir. Yılların deneyimine sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama şirketinin başarılı sonuçlara varabilmesi için gerekli kurallardan bir tanesi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin çeşitli halılara ne tür yöntemlerle uygulanacağı konusunu netleştirmektir. Çünkü bilinmelidir ki piyasada tutulan bir halı yıkama şampuanı kullanıyor olmak temizlikle ilgili işlerin sonucunu kesin olarak belirler.

Yıkama yapacak bir işletmenin işçilik kalitesi, işini benimsemiş bir ekip ve kullandığı endüstriyel ekipmanların kalite standartlarına uygunluğu ile anlaşılır. Beklentileri yüksek birisiyseniz ve eğer, gerekli beklentiyi karşılamayan sonuçlarla karşılaşmaktan endişeleniyor iseniz; halı yıkama işinizi vereceğiniz yıkama firmasıyla seçerken bazı önemli ayrıntıları araştırmanız gerekiyor.

Halı ve yollukların biran evvel kurutulmasında profesyonel sıkma makinesi kullanılması kurumanın amaçlandığı gibi olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinde sıkılan halılar askıda bekletilmeye gereksinim duyar ki bakterisiz yıkama ancak bu yolla sağlanabilir. Gerektiği kadar kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar kontrol işlemleri için son kontrol kısmına getirilir ve bu alanda leke kontrolü ile beraber ambalajlama işlemleri yapılır. Tüm detaylı kontrol prosedürleri nihayete eren halı ve kilimler dağıtım adreslerine göre bir araya getirilecek biçimde planlanıp, sevkiyat araçlarına verilir ve böylece söylenilen gün ve saatte halılar ve yolluklar adreslerine ulaştırılır. İş yerimizde kullandığımız yeni gereçler ve bunun yanında geliştirilmiş şampuanlar yıkama işini asgari hatayla tatbik etmemize imkan tanıyor. Buradan hareketle biz de Eryaman halı ve yolluk yıkama fabrikası olarak bu önemli durumun bilincindeyiz ki, yıkamada en iyi yıkama ve kurutma makinelerini kullanmaya çalışıyoruz.

Eryaman Halı Yıkama Fabrikamızı Seçin Rahat EdinBu işlemlerde başlangıç aşaması, halı toplama aracının önceden belirlenen gün ve saatte adresinize gelmesidir ve servis ile alakalı ekstra bir para verilmemelidir. Bu manada özverili bir temizlik fabrikası mutlaka vaat ettiği zaman aralığında adresinizde olacaktır. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama alanına alınan halı ve kilimler çabucak lekelerine bakılarak yıkamak üzere hazırlanır çünkü, bütün halılar aynı deterjanlarla yıkama yapılamamaktadır.

Eryaman Halı Yıkama Fabrikamızı Seçin Rahat EdinEryaman otomatik kilim ve halı yıkamaya halı ve yollukları eski sistemle veya otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz ama kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak, halı yıkama işinin başarı seyrini kesin bir şekilde belirleyici özelliktedir. Çünkü kaliteli neticeyi elde etmek için bakterisiz bir hijyen sağlayan halı yıkama şampuanları uygulamak son derece önemlidir. Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber günümüzde değişik iki halı yıkama yöntemi ortaya çıkmıştır ki, bu sistemlerden bir tanesi meç aracılığı ile yıkama şeklinde tarif edilen teknik, diğeri ise otomatik halı yıkama makinesiyle sürdürülen yıkama metodudur. Çok programlı otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürdüğümüz yıkama işinin eski usule göre bir çok avantajı listelenebilir ki, bunların içinde en mühimi belki de fırça baskısının daha yüksek olmasıdır.

Salon ve oda halılarının yıkanmasından istenen hijyenik neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren bazı özel şartların sağlanması olmazsa olmazdır.

Firmamızın tecrübelerine göre halı ve yollukları yıkatırken iyi bir yıkama için her şeyden önce bilmek gereken şey, halıların yıkattırılacağı firmanın yıkama ve leke çıkarmada kabiliyetli bir halı ve kilim yıkama kuruluşu olmasındaki gerekliliktir. Bu işlerde temizlik kalitesine bakan biri iseniz iyi şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekir.