Eryaman halı yıkama halılarınızı yüksek hijyen kalitesi ile yıkar. Hijyenik halı yıkama meselesi halı yıkama işinin en önemli olayıdır. Halı yıkama sektörüne olan güven her geçen gün daha da artmakta ve halı yıkama sektörü sürekli büyüyüp gelişmektedir. Geneli profesyonel halı yıkama fabrikalarından oluğan sektörümüzde, az da olsa işini ciddiye almayanlarda çıkmaktadır. Eryaman halı yıkama teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, halı yıkama konusunda uzmanlırını ve kaliteli hizmet prensibini sürdürme gayesindedir. Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde iyi halı yıkamacı olarak anılmamızın sebebi verdiğimiz kaliteli hizmetten başka bir şey değildir.

Yeni gelişen makinelerle birlikte günümüzde iki çeşit halı ve kilim yıkama tekniği geliştirilmiştir ki, bu tekniklerden birincisi meç kullanarak yıkama diye tarif edilen sistem, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle yapılan yıkama tipidir. Otomasyonlu halı yıkama makineleriyle yaptığımız yıkama işlemlerinin meçle yapılan yıkamaya göre pek çok yararı vardır ve bunların en önemlisi zannederim daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır. Halı yıkamacılık ta benzer sektörler gibi teknolojik gelişmelerden payına düşeni almış bir iştir ve teknolojik alandaki yeni gelişmeler bu işin kalite standartını gerçekten üst seviyelere çıkarmıştır.

Eryaman halı yıkama servis personeli tarafından yıkama bandına nakledilmiş olan halı ve kilimler, öncelikle lekeleri göz önüne alınarak yıkamak üzere hazırlanır çünkü, farklı yapıdaki halılar aynı ekipmanlarla yıkanmaz. Yıkaması tamamlanmış halıların hızlı bir şekilde kurutulmasında santrifüj makinesinin kullanılması kurutmanın kalitesi için büyük önem teşkil etmektedir. Endüstriyel sıkma makinesinden alınan halı ve kilimler askılara asılmaya gereksinim duyar ki bakterisiz yıkama sadece bu koşulla sağlanır. Tam anlamıyla kuruduğu gözlemlenen halı ve yolluklar son kontrollerin yapılması için son denetim alanına getirilir ve bu kısımda halıların son kontrolü ile birlikte paket çalışmaları yürütülür. Son kalan prosedürleri sonuçlanan halı ve yolluklar semtlere göre bir araya getirilecek biçimde gruplanıp, dağıtım çalışanlarına sevk edilir ve bundan sonra belirlenen zamanda halı ve kilimler sahiplerine iade edilir. Halıların yıkatılmasında ilk aşama ücretsiz servis aracının gelmesi gereken süre içerisinde halıları teslim almasıdır ve bu iş ile ilgili fazladan bir para istenmemelidir. Zaten özverili bir halı yıkama ve overlok fabrikası aşağı yukarı söz verdiği sürede halılarınızı teslim alır.

Bir fikir vermek gerekirse yolluk ve halıları yıkatırken kalite için öncelikle bilmek gereken şey, halıların verileceği kuruluşun yıkama ve leke çıkarmada profesyonelliğe önem veren bir yıkama şirketi olması gerektiğidir. Bu işlerde temizliğe bakan biri iseniz piyasada geçerli deterjan kullanan halı yıkama şirketlerini tercih etmek zorundasınız.

Firmamızda kullanılmaya başlanılan yeni makineler ve bununla beraber gelişmiş şampuanlar bu işi kusursuz biçimde tatbik etmemize imkan sağlıyor. Bu sebeple senelerdir Eryaman halı yıkama şirketi olarak bu durumun bilincindeyiz ve yıkamada en başarılı otomatik makineleri kullanıyoruz. Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı ve kilim yıkama işletmesinin başarısı seviyesi yüksek bir sonuca ulaşabilmesi için belki de en önemli şeylerden bir tanesi de deterjan ve leke çıkarıcıların farklı halılara ne tür yöntemlerle kullanılacağı konusunun bir kalite kriterine bağlanmasıdır. Çünkü ortada olan bir gerçektir ki piyasada geçerli leke çıkarıcı maddeler kullanmak halı ve kilim yıkamanın sonucunu etkileyici niteliktedir. Kilim ve halıları yıkayacak bir fabrikanın yaptığı işteki kalite, bilgili ve tecrübeli personel ve kullandığı malzemelerin kalitesiyle ölçülür.

Eryaman kaliteli yolluk ve halı yıkamaya yolluk ve halıları elle yahut ta ful otomatik teknikle yıkatabilirsiniz fakat halı yıkama deterjanının kalitesi, yıkamanın kalitesini kesin bir şekilde değiştiren bir özelliktedir. Temizlik işlerinde başarılı bir neticeye varmak için bakterisiz bir hijyen sağlayan şampuanlar ile yıkama yapmak fazlaca önemlidir. Uzun süre kullanılan halıların yıkanmasından istenen hijyenik sonucu elde etmek için profesyonellik gerektiren bazı özel kuralların sağlanması gereklidir.

Kaliteli hizmet bekleyen bir müşteri olarak şayet, yetersiz bir sonuçla karşılaşmaktan endişeleniyorsanız, halılarınızı temizleteceğiniz halı yıkama firmasını tercih ederken bazı konuları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.