Eryaman Halı Yıkama Hizmetleri Kaliteli Garantili Uzman Halı Yıkama
Halı yıkamanın başlangıç aşaması sipariş almadır. Eryaman halı yıkama olarak sipariş verdiğiniz firmanın sabit bir yerinin olup olmadığı konusunda uyanık olmanızı öneriyoruz. Sabit telefonu olan bir firmaya her halükarda ulaşmak daha kolay olacaktır. Eryaman halı yıkama firmamızda siparişler belirlenen güzergahlara göre alınır. Halıların teslim alınması esnasında personelimiz sizlere bir makbuz verirler. Bu makbuzda alınan halıların metrekareleri, fiyatları ve teslimat günleri gibi bilgiler yer alır.

Eryaman halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve leke profillerine göre ayrıldıktan sonra üzerlerindeki kaba toz ve kirlerden arındırılırlar. Bu işlemin akabinde yıkamaya alınan halılara uygun yıkama teknikleri uygulanır. Eryaman halı yıkama fabrikamızda yıkama işlemi makinelerde yapılırken, en uygun şampuan ve leke çıkarıcılar kullanılır. Yıkama bitiminde halıların lekelerinin tam olarak çıkıp çıkmadığı kontrol edilir. Şayet çıkmayan leke kalmışsa, ikinci bir yıkama için halı tekrar makineye verilir.

Eryaman halı yıkama yıkanan halıları kurutma makinesine alır. Bu makine halıyı %98 oranında kuru olarak çıkarır. Bu işlemden sonra halılar kurutma askılarına alınırlar. Burada yeterinde bekletilen halılar toplanarak, son kontrollerin yapılacağı tezgahlara alınırlar. Eryaman halı yıkama kontrol elemanları hem halının yıkanma kalitesini kontrol ederler ve hem de paketleme işlemini yerine getiriler.

Tüm temizlik ve hijyen standartları sağlanmış halılar Eryaman halı yıkama servis araçlarımıza yüklenerek sevkiyata hazır hale gelirler.