Eryaman halı yıkama işinde uzmandır. Halı yıkamacılığın her an daha da büyüdüğü şu dönemde mantar gibi türeyen bir çoğunun aksine Eryaman halı yıkama bilinçli, tecrübeli bir halı yıkama ve overlok fabrikasıdır. Eryaman halı yıkama işinde uzmandır çünkü zaten tek işi halı yıkamak ve overlok yapmak olan ve yıllardan beri bu işi sürdüren bir firmadır. Eryaman halı yıkama gerek halı hijyen kalitesi ve gerekse mesleki standartlar konusunda hassas bir firmadır.

 

Eryaman halı yıkama endüstriyel halı yıkama makinelerini kullanarak, konusunda deneyimli halı yıkama uzmanları ile halı yıkama işini usulüne uygun şekilde icra eden sayılı firmalardan birisidir. Eryaman halı yıkama kaliteli halı yıkamanın halı yıkama uzmanları tarafından yapılacağının bilincindedir.Eryaman halı yıkama halılar üzerinde geçirdiğiniz vakitleri her zaman göz önünde bulundurur ve sağlık gereksinimleri konusunda hassastır. Bir halının gerektiği gibi yıkanabilmesi için en önemli şeylerin başında tecrübe gelir. Yıllardır yaptığımız halı yıkama işinde büyük bir birikime sahibiz. Hangi halının hangi ekipmanlara yıkanacağı konusunda ve hangi lekenin hangi halı yıkama şampuanı ile çıkarılacağı konusunda uzmanız. Bu konudaki uzmanlığımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız.

Eryaman halı yıkama işinde uzmandır çünkü yılların verdiği büyük bir birikime sahiptir. Her gün yüzlerce metre halı yıkayan köklü bir fabrikadır.Eryaman halı yıkama sektörel gelişmelerle iç içe bir çalışma anlayışı benimsemiş olup, kendisini sürekli geliştirmeyi de prensip edinmiştir.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halı ve yollukları yıkatırken iyi bir yıkama için bilmek gereken şey, halı yıkama işimizi görecek işletmenin leke çıkarma ve temizlik konusunda profesyonellik kazanmış bir halı ve kilim yıkama kuruluşu olmasındaki gerekliliktir. Yıkamadan sonra halıların gereken sürede kurutulmasında endüstriyel sıkma makinesiyle nem almak kurutmanın problemsiz halledilmesi için çok önemlidir. Santrifüj makinesinde sıkılan halı ve yolluklar gün ışığına gereksinim duyar ki bakterilerin yok olması bir tek bu şartla sağlanabilir. Yeterli miktarda kurumuş olan halı ve kilimler son kontroller için son kontrol alanına sevk olunur ve bu bölümde halıların son kontrolü ile birlikte ambalajlama çalışmaları yapılır. Ambalajlama aşamaları da sonuçlanmış olan halılar kayıt numaralarına göre bir sıralama yapılacak biçimde planlanıp, dağıtım araçlarına gönderilir ve söz verilen gün ve saatte halılar teslimat adresine iade edilir.

Eryaman otomatik sistem kilim ve halı yıkamaya halı ve yollukları elde ya da ful otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanmak, temizliğin neticesini önemli oranda belirleyici özelliktedir. Bu işlerde olumlu bir sonuç için ciddi hijyen sağlayan şampuanlar ile çalışmak çok önemlidir. Makine şagi ya da yün halıların yıkama işleminden beklenen başarılı neticeyi almak için deneyim gerektiren belirli kurallara uyulması çok önemlidir. Özellikle kusursuz temizliğe özen gösteren biriyseniz kalitesiyle tanınan deterjanlar kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini seçmek zorundasınız.

Kirlenmiş halımızı yıkayacak bir şirketin kalitesi, düzenli eleman kadrosu ve bununla beraber kullandığı makinelerin kalitesinin yüksek olmasıyla anlaşılır. Hijyen sağlamada kullanılan otomasyonlu sistemler ve ilaveten güçlü deterjanlar bu işi hatasız bir şekilde uygulamamıza yardım ediyor. Buradan hareketle yıllardır Eryaman halı ve yolluk yıkama firması olarak bu inceliğin bilincindeyiz ve işletmemizde kalitesiyle öne çıkmış otomatik makineleri kullanan bir firma olarak biliniyoruz.

Beklentileri yüksek birisi iseniz ve eğer, yetersiz bir neticeyle karşılaşmaktan endişeliyseniz, yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama firmasına iş yaptırırken, bir takım detayları bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Yıkama sektörü de başka işlerdeki gibi endüstriyel gelişmelerden etkilenmiş bir sektördür ve mühendislik alanındaki son dönemdeki yenilikler bu işin kalite standartını gözle görülür biçimde üst düzeye çıkartmıştır. Yeni gelişen makinelerle birlikte son senelerde iki değişik yıkama tekniği gündeme gelmiştir ki, bunlardan birincisi meçle elde yıkama olarak anılan teknik, ikincisi ise tam otomatik yıkama makinesi ile yapılan yıkama metodudur. Otomatik programlı halı ve kilim yıkama makinesiyle icra ettiğimiz yıkamanın elde yapılan yıkamaya göre bir çok faydası vardır ki, bu avantajlardan en önemli olanı sanırım daha titiz bir yıkama yapılmasıdır.

İşin inceliklerine hakim bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının yüksek hijyen kalitesinde sonuçlara varabilmesi noktasında gerçekten önemli şartlardan birisi de arındırıcı maddelerin farklı özelliklerdeki halılara hangi usullerle kullanılacağını bilmektir. Zaten tahmin edebileceğiniz gibi, kalitesiyle tanınan bir halı yıkama şampuanı kullanmak yıkama işlerinin sonucunu belirleyici niteliktedir. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama bölümüne taşınan yıkanacak halı ve kilimler, karışmaması için dokuma türleri göz önüne alınarak yıkamaya hazırlanır çünkü, farklı türdeki halılar aynı makineyle yıkama yapılamamaktadır.

Yıkamada başlangıç aşaması firma aracının söz verdiği gün ve saatte halıları almak için gelmesidir ve servis ile ilgili ek bir ücret talep edilmemelidir. Bu anlamda kaliteye önem veren bir yıkama işletmesi aşağı yukarı istenen sürede alacaktır halılarınızı.