Eryaman Halı Yıkama Kalite Hedefleri Uzman Halı Yıkama 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama değişen yaşam koşulları ile birlikte büyüyüp, gelişen halı yıkama sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmanın haklı gururunu taşıyor. Eryaman halı yıkama olarak en iyi ve kaliteli hizmeti, en kısa teslimat süreleri ile sürdürmek hedef ve gayemizde ısrarcı olma tavrımızı devam ettiriyoruz. Kentsel yaşamın gerekliliğinden gelen zamanın değeri, küresel ısınmanın kötü sonucu içme sularındaki kirlenme, teknik yetersizlikler gibi pek çok sebeple halı yıkama kültürü neredeyse tamamen değişmiş durumdadır.

 

Eryaman halı yıkama tüm bu değişim ve gelişim süreçlerini yakından takip ederek, en iyi hizmet iddiasını gelecek zaman dilimlerinde de sürdürmeye kararlı bir firma olarak sektördeki varlığını her geçen gün biraz daha büyüyerek sürdürmektedir. Eskiden evlerde yapılan halı yıkama işlemleri, günümüzde neredeyse tamamen uzman halı yıkama fabrikaları tarafından yapılmakta, teknolojik gelişmeler ve sektöre yapılan yatırımlar sayesinde halı yıkama hijyen kaliteleri son derece artarak, müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Halı yıkamanın henüz tam olarak oturmadığı dönemlerde ilkel metodlarla yapılan halı yıkama işlemlerinden memnun kalmayan halı sahipleri arasında da tam olarak bir güven ortamı sağlanmış durumdadır. Eryaman halı yıkama olarak birinci önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmenin yolunun kaliteli hizmetten geçtiğinin bilincindeyiz. Bu vesile ile üç kuruş aşağı yıkayan kampanyalarla, beş kuruşluk hediyelerle müşterilerimizin gözünü boyamak değil, gerçek hijyen kalitesi ile müşterilerimiz hayran bırakmakla meşgulüz. Eryaman halı yıkama olarak tek işimiz halı yıkama ve overlok. Overlok işinde de iddialıyız. En kaliteli ipliklerle, çok geniş renk seçeneklerimizle, çift katlı olarak overlok işlerinizi de garantili olarak yapıyoruz.

Sürekli daha iyiyi hedefleyerek Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizin, temizlik ve hijyen kalitesinde ilk akla gelen firması olmayı gelecek nesillerimize de taşımayı hedefliyoruz.

Eryaman bantlı sistem halı ve kilim yıkamaya halıları elde veyahut otomasyonlu yöntemle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanmak, bu işin kalitesini önemli ölçüde etkilemektedir. Bu işlerde kaliteli sonuca varmak için bakterileri temizleyebilen leke gidericiler ile uygulama yapmak çok önemlidir. Halı ve yollukların hızla kurutulmasında halı sıkma makinesinin kullanılması, kurutmanın kusursuz olması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinden alınan halı ve yolluklar yine de askıya asılmaya gereksinim duyar ki, bakterisiz kurutma tam anlamıyla bu koşulla sağlanır. Yeterli oranda kuruması tamamlanan halılar kontrol edilmek üzere kontrol noktasına sevk olunur ve bu kısımda fırçalama ile birlikte ambalajlama işleri yapılır. Son kontrol işleri sonuçlanan halı ve kilimler kayıt makbuzlarına göre bir sıralama yapılacak biçimde düzenlenip, servis personeline gönderilir ve bundan sonra belirlenen zamanda halılar verilen adrese verilir.

Halı yıkamada temizliğe bakan biri iseniz kalitesi kanıtlanmış leke gidericileri kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini tercih etmeniz gerekir. Eryaman halı yıkama elemanları tarafından yıkama bölümüne taşınan halılar, çabucak özellikleri tespit edilerek gruplara ayrılır çünkü değişik özellikteki halılar aynı makine ve deterjanla yıkanamaz. Hijyeni önemseyen birisi olarak eğer, beklenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmaktan çekiniyorsanız, halı yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama firmasını seçerken, bir kısım önemli şartları bilmelisiniz.

Kilim ve halı yıkamada birinci aşama, ücretsiz servis aracının önceden belirlenen zaman diliminde halıları almaya gelmesidir ki servis ile ilgili ek bir bedel istenmemelidir. Kaldı ki özverili bir yıkama şirketi özellikle vaat ettiği saat aralığında verdiğiniz adrese gelir. Halı ve kilimleri yıkayan bir kuruluşun kalite göstergesi, iş disiplinine sahip eleman kadrosu ve uygulamada kullandığı temizlik deterjanlarının yeterliliğiyle ölçülebilir.

Halıların temizlenmesinden amaçlanan başarılı sonucu almak için tecrübe gerektiren kimi koşullara uymak çok önemlidir. Yeterince deneyimli bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının kusursuz bir sonuca varabilmesi için belki de en önemli aşamalardan biri de ağartıcı maddelerin hassas halılara hangi metodlarla uygulanacağının kararına varmaktır. Zaten hepimizin bildiği gibi standartlara uygun bir halı şampuanı kullanabilmek yıkamanın sonucunu etkiler. Değişen koşullarla birlikte son dönemde iki ayrı halı ve kilim yıkama metodu ortaya çıkmıştır ki, bu metotlardan birisi meçle elde yıkama diye tabir edilen sistem, ikincisi de bantlı yıkama sistemiyle icra edilen yıkama türüdür. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürdüğümüz yıkama işinin manuel yıkamaya göre pek çok avantajı gözlemlenir ki, bu yararlardan en dikkat çekicisi belki de halının tersinin de yıkanmasıdır.

Halı yıkama sektörü de benzer sektörler gibi mühendislikteki gelişmelerden olumlu etki almış bir sektördür ve sanayi alanındaki yeni gelişmeler bu işin niteliğini epeyce arttırmıştır. Son dönemlerde kullandığımız yeni makineler ve bununla birlikte üstün vasıflı şampuanlar işimizin gereğini neredeyse sıfır hatayla tatbik etmemize olanak tanıyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı yıllardır Eryaman halı ve yolluk yıkama şirketi olarak bu işin farkındayız ve halıları yıkarken en başarılı sistemleri kullanmaya gayret ediyoruz.

Altını çizmek gerekirse halıları yıkatırken kalite için her şeyden önce önem verilecek şey, kilim ve halıların yıkatılacağı işletmenin halıların yıkanmasında deneyimli bir kilim ve halı yıkama şirketi olmasına ihtiyaç olduğudur.