Eryaman Halı Yıkama Kaliteli Leke Çözücüler Kullanıyor 0312 226 30 29
Eryaman Halı yıkama olarak kaliteli bir halı yıkama işinin kaliteli ve piyasada geçerliliği olan leke çözücüler ile sağlanabileceğini biliyoruz. Bu yüzden de en kaliteli şampuan ve leke çözücüleri kullanıyoruz.

Kilim ve halı yıkamada birinci aşama, halı toplama aracının söz verdiği zaman diliminde adresinizde bulunmasıdır ve bu iş için fazladan bir ücret talep edilmemelidir. Bu manada kaliteli iş yapan bir yıkama firması kesinlikle belirtilen saatte halıları alır. Eryaman halı yıkama elemanları tarafından yıkama alanına naklolunan halı ve kilimler öncelikle türleri göz önüne alınarak ayrıştırılır zira farklı özellikteki halılar aynı makineyle yıkama yapılamamaktadır.

Hijyene önem veren birisiyseniz ve eğer, istenmeyen bir görüntüyle karşılaşmaktan korku duyuyorsanız halılarınızı vereceğiniz halı yıkama fabrikasına iş yaptırırken, bazı önemli hususları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Teknolojinin geldiği noktada son dönemde iki değişik halı ve kilim yıkama tekniği uygulanmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden birisi meç aracılığı ile yıkama olarak bilinen yöntem, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle yapılan yıkama tipidir. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makinesiyle yaptığımız yıkama işinin manuel yıkamaya göre bir çok faydası gündeme gelir ki, bu faydaların en önemli olanı belki de fırça baskısının daha yüksek olmasıdır.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halı ve kilimleri yıkatırken beklenen kaliteye ulaşmak için öncelikle dikkatli olunacak konu, halımızı temizleyecek şirketin lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda profesyonel bir halı yıkama fabrikası olmasındaki zaruriyettir. İşine özen gösteren bir halı ve kilim yıkama şirketinin kaliteli bir hizmet verebilmesi noktasında hassasiyet gerektiren prensiplerden biri de leke çözücülerin çeşitli halılara hangi usullerle uygulama yapılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Zira ortada olan bir gerçektir ki, kalitesi kanıtlanmış deterjanlar kullanıyor olmak temizlikle alakalı işlerin sonucunu doğrudan etkilemektedir.

Eryaman Halı Yıkama Kaliteli Leke Çözücüler KullanıyorHijyen kazandırmada kullandığımız otomatik makineler ve anbibakteriyel leke çıkarıcılar bu işi en iyi şekilde uygulamamıza imkan veriyor. Bundan dolayı ilk günden beri Eryaman halı yıkama şirketi olarak bu konunun farkındayız ve uygulamalarımızda en iyi makine modellerini kullanmaya çalışıyoruz. Kirlenmiş halımızı yıkayacak bir fabrikanın yaptığı işteki kalite, disiplinli çalışan personel kadrosu ve bununla beraber, uygulamada kullandığı makinelerin yüksek kalitede olmasıyla ölçülür.

Eryaman Halı Yıkama Kaliteli Leke Çözücüler KullanıyorYıkamadan sonra halıların istenen sürede kurumasının sağlanmasında otomatik bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek kurumanın istenen başarıya ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Sanayi tipi sıkma makinesinden çıkarılan halı ve kilimler güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki bakterilerin yok olması ancak bu şartla sağlanır. Yeterince kuruması tamamlanan halı ve yolluklar kontrol maksadıyla son kontrol alanına taşınır ve bu bölümde halıların son kontrolü ile birlikte ambalaj uygulamaları yapılır. Ambalajlama işleri sonuçlanmış olan halı ve kilimler adreslerine göre bir arada tutulacak biçimde gruplanıp, servis personeline teslim edilir ve böylece belirtilen saatte halılar sahiplerine ulaştırılır. Halı yıkama da piyasadaki diğer iş alanlarındaki gibi gelişen endüstriden payına düşeni almış bir iş koludur ve sanayi alanındaki yeni buluşlar işin standartını hakikaten çok üst düzeye yükseltmiştir.

Her çeşit halının yıkama işleminden amaçlanan hijyenik sonucu sağlamak için tecrübe gerektiren özel kuralları sağlamak çok önemlidir. Eğer kusursuz hijyene değer veren bir kimse iseniz tse belgeli deterjan kullanan halı ve yolluk yıkama işletmelerini seçmeniz gerekir. Eryaman hijyenik yolluk ve halı yıkamaya halı ve kilimleri elle ya da ful otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ancak antibakteriyel deterjan kullanımı, temizliğin kalite derecesini kesin bir şekilde belirleyicidir. Halı ve kilim yıkamada olumlu sonuca varmak için antibakteriyel leke çıkarıcılar ile uygulama yapmak yüksek öneme sahiptir.