Eryaman Halı Yıkama Kapalı Ortamda Halı Kurutma Yapar 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama olarak halılarınızın kurutma işlemlerini kapalı kurutma alanlarımızda yapıyoruz. Bu sayede yağışlı  olan günlerde de işimizi devam ettirmiş oluyoruz.

Halıların hedeflenen sürede kurutulmasında endüstriyel sıkma makinesi kullanmak, kurumanın problemsiz olması için son derece önemlidir. Santrifüj makinesiyle sıkılan halılar güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki, bakterilerden arınma bir tek bu yöntemle sağlanabilir. Yeterli oranda kuruması gerçekleşen halı ve kilimler kontrol maksadıyla son denetim masasına alınır ve burada halıların son kontrolü ile beraber paket ve parfümleme çalışmaları yürütülür. Tüm detaylı kontrol işlemleri de sonuçlanmış olan halı ve kilimler sahiplerine göre bir araya getirilecek biçimde düzenlenip, servis personeline teslim edilir ve böylece söylenilen gün ve saatte halı ve kilimler teslimat adresine ulaştırılır. Halı yıkama sektörü de öteki işlerde olduğu gibi teknolojik ilerlemelerden fayda sağlamış bir iş alanıdır ve endüstriyel alandaki yeni buluşlar temizliğin niteliğini epeyce üst seviyelere yükseltmiştir.

İlerleyen teknoloji ile beraber son senelerde iki tip yıkama metodu kullanılmaya başlanmıştır ki, bu tekniklerden birincisi elle yıkama şeklinde tarif edilen yöntem, diğeriyse otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama sistemidir. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkama işinin eski tip yıkamaya göre bir çok faydası görülür ve bu faydaların en önemli olanı zannediyorum daha detaylı yıkamadır.

Yıkama yapacak bir işletmenin işçilik kalitesi, işini iyi bilen bir çalışma ekibi ve bununla birlikte, kullandığı temizlik malzemelerinin yüksek kalitede olmasıyla bilinir. Halı yıkamada öncelikli adım, halı toplama aracının söylenilen gün ve saatte halıları almasıdır ve servis için artı bir ücret talep edilmemelidir. Kaldı ki profesyonel bir yıkama kuruluşu aşağı yukarı sözleşilen saat aralığında halıları alır.

Eryaman Halı Yıkama Kapalı Ortam Halı KurutmaArtık yıkanması gereken bir halının yıkama işleminden hedeflenen başarılı neticeyi almak için deneyim gerektiren bir takım koşulların yerine getirilmesi olmazsa olmazdır. Deneyimlerimize göre halı ve kilimleri yıkatırken iyi bir yıkama için her şeyden evvel özen gösterilmesi gereken konu, halımızı temizleyecek firmanın halı yıkama konusunda profesyonelliğe önem veren bir temizlik kuruluşu olmasındaki zaruriyettir.

Eryaman Halı Yıkama Kapalı Ortam Halı KurutmaEryaman otomatik sistem halı yıkamaya halı ve kilimleri elle yahut ta bilgisayarlı teknikle yıkatabilirsiniz ancak deterjan seçimi, bu işin başarı oranını büyük ölçüde etkiler. Bu işte beklenen neticeye ulaşmak için arındırma gücü yüksek olan leke gidericiler ile çalışmak gerekmektedir. Bu günlerde kullandığımız yeni araçlar ve bununla birlikte üstün özellikli arındırıcılar işimizi en iyi şekilde uygulamamıza yardımcı oluyor. Bu nedenlerden dolayı ilk günden beri Eryaman halı yıkama firması olarak bu ayrıntının farkındayız ki, yıkama işlemlerimizde kalitesiyle bilinen yıkama ve sıkma makinelerini kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.

Eryaman halı yıkama ücretsiz servisiyle yıkama alanına nakledilen halı ve kilimler, bir an evvel cinsleri tespit edilerek yıkamak üzere hazırlanır çünkü her halı aynı yıkama tekniği ile yıkanmaz.

Öncelikle kaliteye azami derecede önem veren biri iseniz kalitesi kanıtlanmış leke gidericileri kullanan halı yıkama işletmelerini tercih etmek mecburiyetindesiniz.

Hijyen kurallarını önemseyen bilinçli bir müşteri olarak eğer, yetersiz durumlarla karşılaşmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halılarınızı temizleteceğiniz yıkama fabrikasını tercih ederken bazı önemli ayrıntıları bilip dikkatli olmanız gerekiyor.

Yeterli imkana sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının başarılı neticeler ortaya koyabilmesi noktasında belki de en önemli hususlardan birisi de halı yıkama deterjanlarının hassas halılara hangi usullerle kullanılacağı konusunun bir kalite standartına kavuşturulmasıdır. Çünkü tahmin edebileceğiniz gibi kalitesi kanıtlanmış leke gidericiler kullanıyor olmak temizlik işlerinin kalitesini direkt olarak etkilemektedir.