Eryaman Halı Yıkama Kış Mevsimine Hazır 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama olarak kış mevsimi için gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Kışın da halılarınızın yıkanmasında Eryaman halı yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama işletmesindeki yıkama bandına getirilmiş olan halılar, bir an evvel leke türleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır çünkü halıların yapısal özelliklerindeki farklılıktan dolayı aynı makine ve teknikle yıkama yapılamamaktadır. Hijyen kazandırmada kullanılmaya başlanılan yeni makineler ve bunu destekleyen yeni nesil leke çözücüler bu mesleği en az hatayla sürdürmemize imkan veriyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı yıllardır Eryaman halı ve yolluk yıkama olarak bu konunun farkında olduğumuz için yıkama uygulamalarımızda en geçerli endüstriyel makineleri kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.

Özellikle söylemek gerekir ki halı ve yollukları yıkatırken kaliteli bir sonuç için ilk olarak dikkatli olunması gereken konu, yıkama işini vereceğimiz şirketin halıların yıkanmasında tecrübeli bir kilim ve halı yıkama fabrikası olmasının gerekli olduğudur. Yıkama işlemlerinde öncelikli aşama, servis aracının söylendiği saatte halılarınızı almaya gelmesidir ve bu iş için ilave bir ücret talep edilmemelidir. Bu manada iyi iş yapan bir halı yıkama firması bir şekilde beklenen zaman aralığında verdiğiniz adrese gelir. Bizler de Eryaman bölgesinde hizmetlerimizi belli bir disiplin içerisinde sürdürmeye çalışıyoruz.

İşine önem veren bir halı ve kilim yıkama işletmesinin kusursuz bir sonuca varabilmesi için gerekli aşamalardan biri de leke çıkarıcı sarf malzemelerin hassas halılara ne tür metodlarla kullanılacağının netleştirilmesidir. Bu anlamda hepimizin bildiği gibi piyasada tutulan bir halı yıkama şampuanı kullanıyor olmak temizlik işlerinin sonucunu kesin olarak belirler.

Kilim ve halıların yıkama işleminden amaçlanan başarılı neticeyi elde etmek için profesyonellik gerektiren bir sürü koşulları yerine getirmek çok önemlidir.

Eryaman Halı Yıkama Kış Mevsimine HazırYıkandıktan sonra halıların çabuk bir şekilde kurumasının sağlanmasında sıkma makinesi kullanmak, kurutmanın kusursuz olması için ciddi önem teşkil etmektedir. Santrifüj makinesinden çıkan halılar yine de askıya asılmaya ihtiyaç duyar ki, güneşle dezenfeksiyon tam manasıyla bu yolla sağlanır. Özel ortamlarda kuruması tamamlanan halılar kontrol edilmesi için denetim masasına taşınır ve burada fırçalama, tarama ile birlikte paket ve parfümleme çalışmaları yapılır. Tüm detaylı kontrol aşamaları nihayete eren halı ve yolluklar güzergahlara göre bir araya getirilecek biçimde düzenlenip, sevkiyat çalışanlarına sevk edilir ve söz verilen saatler içinde halı ve kilimler müşterilere iade edilir. Özellikle temizliğe gerekli özeni gösteren biriyseniz iyi deterjanlarla çalışan halı yıkama fabrikalarını tercih etmelisiniz.

Eryaman Halı Yıkama Kış Mevsimine HazırHalıları temizleyecek bir firmanın yıkama kalitesi, iş ahlakına sahip bir ekip ve uygulamada kullandığı ekipmanların kalitesinin yüksek olmasıyla bilinir.

Halı temizliğinde titiz bir müşteri olarak şayet, sürpriz durumlarla karşılaşmaktan korkuyorsanız, halılarınızı vereceğiniz halı yıkama fabrikasıyla seçerken bazı detayları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte günümüzde iki türlü halı ve kilim yıkama sistemi ortaya çıkmıştır ki, bu yöntemlerden birisi meç aracılığı ile yıkama olarak isimlendirilen teknik, ikincisi ise tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama modelidir. Bilgisayarlı halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkama işlemlerinin elle yıkamaya göre bir sürü avantajı vardır ki, bu faydalardan en çok önem arz edeni zannediyorum daha titiz bir yıkama yapılmasıdır.

Eryaman halı ve yolluk yıkamaya halı ve yollukları eski usulle veya bantlı sistemle yıkatabilirsiniz ancak leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, halı yıkamanın sonucunu kesin bir şekilde belirlemektedir. Bu anlamda kaliteli sonucu elde etmek için antibakteriyel özellikte temizlik malzemeleri ile uygulama yapmak oldukça önemlidir.

Bu sektör de diğer sektörlerde olduğu gibi mühendislikteki gelişmelerden fayda görmüş bir sektördür ve endüstriyel alandaki yeni uygulamalar işin kalitesini gözle görülecek derecede üst düzeye çıkartmıştır.