Eryaman Halı Yıkama Ücretsiz Servis Kaliteli Yıkama Hızlı Teslimat
Uzman halı yıkama olarak, Eryaman’ın tüm bölge ve etaplarına hizmet veriyoruz. Firmamızdan hizmet almak için, ücretsiz servis telefonumuz olan 0541 226 30 29 dan iletişim kurabilirsiniz. Geniş kapasiteli fabrikamız ve tam otomatik yıkama sistemimizle hızlı teslimat sunuyoruz.

Özellikle söylemek gerekir ki halıları yıkatırken iyi bir yıkama için her şeyden önce dikkatli olunacak konu, halıların yıkattırılacağı kuruluşun halıların yıkanmasında tecrübeli bir temizlik şirketi olmasındaki zaruriyettir. İşini bilen bir halı yıkama firmasının hijyen kalitesi yüksek bir sonuç alabilmesi için önemli konulardan biri de leke çözücü malzemelerin değişik yapıdaki halılara ne tür tekniklerle uygulama yapılacağının bilinmesidir. Bu anlamda tahmin edebileceğiniz gibi, kalite belgeleri tam olan bir halı şampuanı kullanıyor olmak halı ve kilim yıkamanın kalitesini etkiler.

Halı yıkama işlerinde öncelikli adım ücretsiz servisin söz verdiği süre içerisinde halıları teslim almasıdır ve bu iş ile ilgili herhangi bir ödeme verilmemelidir. Her halükarda kaliteli iş yapan bir halı temizleme fabrikası hızlıca ve anlaşılan saat aralığında verilen adreste olur. Halılarımızın çabucak kurumasının sağlanmasında bir sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek, bu işin başarısı için son derece önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinde sıkılan halı ve yolluklar yine de askıya asılmaya gereksinim duyar ki, bakterilerden arınma tam olarak bu sayede sağlanır. Özel askılarda kuruduğu anlaşılan halı ve kilimler son kontrollerin yapılması için denetleme noktasına taşınır ve burada halıların son kontrolü ile beraber parfümleme ve ambalajlama çalışmaları yürütülür. Son kalan işlemleri de neticelenen halılar mahallelere göre bir araya getirilecek şekilde gruplanıp, dağıtım personeline aktarılır ve böylece belirtilen saatler içinde halı ve yolluklar teslimat noktasına ulaştırılır. Değişen koşullarla birlikte son senelerde ayrı iki halı ve kilim yıkama yöntemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden bir tanesi elle yıkama olarak tabir edilen sistem, diğeri ise otomatik sistemle yapılan yıkama sistemidir. Çok programlı otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürdüğümüz yıkamanın meçle yıkamaya göre fazlaca yararı gösterilebilir ve bunların en mühimi zannediyorum daha detaylı yıkamadır.

İşletmemizde kullandığımız yeni gereçler ve buna ek olarak yeni nesil leke çıkarıcılar mesleğimizi hatasız bir şekilde sürdürmemize yardımcı oluyor. Bu saydıklarımızdan dolayı her daim Eryaman halı ve yolluk yıkama firması olarak bu önemli konunun farkındayız ki, halıları yıkarken en geçerli sistemleri kullanıyoruz. Halı temizliğine özen gösteren bir müşteriyseniz ve eğer, olumsuz neticelerle karşılaşmaktan korkuyorsanız; halılarınızı vereceğiniz yıkama firmasını seçmeden evvel bir kısım önemli konuları bilmelisiniz.

Özellikle kusursuz temizliğe gerekli özeni gösteren biri iseniz piyasada geçerli deterjan kullanan halı yıkama fabrikalarını tercih etmek zorundasınız. Bir halının yıkama işleminden hedeflenen sağlıklı sonucu elde etmek için tecrübe gerektiren özel bazı kuralların sağlanması son derece önemlidir. Eryaman otomatik halı ve yolluk yıkamaya halıları eski sistem ya da bantlı yöntemle yıkatabilirsiniz fakat halı yıkama deterjanının kalitesi, bu işin neticesini hatırı sayılır derecede değiştirir. Halı yıkama işlerinde başarılı bir neticeye varmak için ciddi hijyen sağlayan temizlik malzemeleri ile uygulama yapmak çok önemlidir.

Eryaman halı yıkama personeli tarafından yıkama mekanına nakledilen yıkanacak halı ve kilimler, ilk olarak leke türleri tespit edilerek yıkamaya hazırlanır zira her halı aynı teknikle yıkanamamaktadır. Kirlenen halıları yıkayan bir işletmenin kalite standartı, iş ahlakına sahip personel ve bununla beraber, kullandığı temizlik deterjanlarının yeterliliğiyle anlaşılır. Uzman halı yıkama fabrikamızın ücretsiz servis ve hızlı teslimat imkanlarıyla tanışmak için müsteri temsilcilerimizle irtibat kurun.