Eryaman halı yıkama halılarınızı ücretsiz servis aracı ile alır ve teslimatını yapar. Halılarınızı yıkatmak için bizi aradığınızda bulunduğunuz bölge için belirlemiş olduğumuz saatler içerisinde halılarınızı ücretsiz servis aracımız ile alır ve yıkama işlemi sonrasında ambalajlı bir şekilde teslimatını yaparız. Eryaman halı yıkama olarak mümkün olan en kısa sürede halılarınızı teslim almak üzere geliriz.

Başarılı bir halı ve kilim yıkama firmasının yüksek hijyen kalitesinde bir neticeye ulaşabilmesi için önemli hususlardan bir tanesi de leke çözücü malzemelerin hassas yapılı halılara ne tür metodlarla uygulanacağı konusunu bilmektir. Bu manada herkesin de bildiği gibi, tse belgeli leke çıkarıcı maddeler kullanıyor olmak yıkamanın kalitesini doğrudan etkileyicidir. Tecrübelerimize göre halıları yıkatırken istenen kaliteli neticeye varmak için dikkatli olunması gereken konu, halıların verileceği fabrikanın leke çıkarma ve temizlik konusunda titiz bir yıkama firması olmasındaki gerekliliktir.

Eryaman halı yıkama tarafından yıkama alanına nakledilen yıkanacak halı ve kilimler, çabucak dokuma özelliklerine göre gruplanır çünkü bütün halılar birlikte yıkama yapılamamaktadır. Hijyen sağlamada uygulanan yeni teknikler ve üstün vasıflı şampuanlar işimizi asgari hatayla tatbik etmemize olanak tanıyor. Bundan dolayı biz de Eryaman halı ve kilim yıkama fabrikası olarak bu konunun bilincindeyiz ve yıkamada en başarılı endüstriyel makineleri kullanıyoruz. Halı yıkamada temizlik kalitesine bakan bir kimse iseniz markası belli olan şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama şirketlerini tercih etmek zorundasınız.

Halıları temizleyecek bir firmanın yaptığı işteki kalite, işine önem veren personel ve kullandığı temizlik malzemelerinin uygun standartlarda olmasıyla tespit edilir. Yıkamada ilk aşama ücretsiz servis aracının beklenen saatler içinde halıları almak için gelmesidir ve servis için ekstradan bir bedel verilmemelidir. Bize göre kaliteye önem veren bir halı temizleme fabrikası kesin olarak vaat ettiği zamanda adresinizde olacaktır.

Teknolojik gelişmelerle birlikte günümüzde ayrı iki halı yıkama tekniği izlenmeye başlanmıştır ki, bunlardan birincisi meçle yıkama şeklinde isimlendirilen sistem, ikincisi ise tam otomatik yıkama makinesi ile yapılan yıkama tipidir. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile sürdürülen yıkama işinin önceki sisteme göre pek çok yararı bulunur ki, bunlar arasında en mühimi sanıyorum halının tersinin de yıkanmasıdır. Yıkamacılık sektörü de başka sektörler gibi teknolojik gelişmelerden olumlu etki almış bir iş koludur ve teknolojik alandaki son dönemdeki gelişmeler yıkamanın niteliğini gözle görülecek derecede üst seviyelere çıkarmıştır. Eryaman halı yıkamaya halıları elde ya da otomasyonlu sistemle yıkatabilirsiniz ancak antibakteriyel deterjan kullanımı, yıkamanın kalite oranını çok büyük ölçüde belirlemektedir. Temizlik işlerinde kaliteli sonuca varmak için bakterisiz bir hijyen sağlayan leke gidericiler uygulamak gerekmektedir.

Çabucak kirlenen halıların yıkama işleminden istenen başarılı sonucu sağlamak için tecrübe gerektiren bir dizi şartları yerine getirmek zorunluluktur. Hijyene önem veren bilinçli bir müşteri olarak eğer, gerekli beklentiyi karşılamayan sonuçlarla karşı karşıya kalmaktan tedirginlik içerisindeyseniz; halılarınızı vereceğiniz halı yıkama fabrikasını seçmeden evvel bazı önemli ayrıntıları bilmeniz gerekiyor.

Halı ve yollukların çabuk bir şekilde kurumasının gerçekleşmesinde endüstriyel sıkma makinesi kullanmak kurumanın amaçlandığı gibi olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesiyle sıkılmış halı ve kilimler gün ışığına ihtiyaç duyar ki bakterisiz kurutma tam anlamıyla bu şartla sağlanır. Yüzde yüz kuruduğu tespit edilen halılar kontrol edilmesi maksadıyla son denetim noktasına getirilir ve burada halıların son kontrolü ile beraber ambalajlama işlemleri yapılır. Paketleme ve parfümleme aşamaları da tamamlanan halılar dağıtım yerlerine göre bir araya getirilecek biçimde planlanıp, sevkiyat çalışanlarına yönlendirilir ve böylece randevulaşılan saatler içinde halılar ve yolluklar teslimat adresine ulaştırılır.