Eryaman Şeyh Şamil Mahallesi Halı Yıkama En Uygun Fiyat 0312 226 30 29
Eryaman’ın Şeyh Şamil Mahallesi bölgesine günlük olarak servis verebilmekteyiz. Uzun yıllardır bölgede hizmet veren bir firma olarak, en uygun fiyatlarla çalışıyoruz.

Bu iş te öteki sanayi işlerindeki gibi teknik gelişmelerden fayda görmüş bir sektördür ve mühendislik alanındaki yeni gelişmeler temizliğin standartını hakikaten üst seviyelere yükseltmiştir.

Eğer hijyene özen gösteren bir kimse iseniz kalite standartları üst seviyede olan deterjan kullanan halı ve yolluk yıkama fabrikalarını tercih etmeniz gerekir. Halıların yıkama işleminden hedeflenen hijyenik sonucu almak için tecrübe gerektiren belirli kuralları oluşturmak olmazsa olmazdır.

Altını çizmek gerekirse halıları yıkatırken kaliteli bir netice için öncelikle bilinmesi gereken şey, halımızı temizleyecek fabrikanın leke çıkarma ve temizlik konusunda tecrübeli bir temizlik fabrikası olmasının gerekliliğidir.

Yıkamada kullanılan yeni makineler ve bununla beraber özel üretim şampuanlar işimizi asgari hatayla yapmamıza yardım ediyor. Bu sebeple biz de Eryaman kilim ve halı yıkama fabrikası olarak bu şartın farkındayız ki, halıların yıkanmasında kalitesi en yüksek olan yıkama ve kurutma makinelerini kullanarak işimizi yapıyoruz.

Hijyenden ödün vermeyen bir müşteriyseniz ve şayet, beklentinizin altında sonuçlarla karşılaşmaktan endişeleniyorsanız, halılarınızı vereceğiniz yıkama firmasını seçmeden evvel bazı önemli detayları bilmeniz gerekiyor.

Kirlenmiş halımızı yıkayacak bir kuruluşun kalite göstergesi, işini benimsemiş bir çalışma ekibi ve bununla beraber, kullandığı ekipmanların yüksek kalitede olmasıyla anlaşılır. Yıkaması tamamlanmış halıların gerekli zamanda kurumasının sağlanmasında santrifüj makinesiyle halıyı sıkmak, bu işin başarılı olması için çok önemlidir.

Otomatik sıkma makinesinde suyundan arındırılan halılar güneş ışığına ihtiyaç duyar ki, iyi bir dezenfeksiyon bir tek bu yolla sağlanabilir. Yeterli oranda kuruyan halılar kontrol edilmesi için son kontrol kısmına taşınır ve bu bölümde leke kontrolleri ile birlikte ambalajlama ve parfümleme uygulamaları yapılır. Ambalaj ve parfümleme prosedürleri sonuçlanmış olan halılar her müşteriye göre bir sıralama sağlanacak şekilde düzenlenip, sevkiyat birimine sevk edilir ve söylenilen zaman içerisinde halılar adreslerine verilir.

Eryaman halı ve kilim yıkamaya halıları eski sistemle veyahut otomasyonlu sistemle yıkatabilirsiniz fakat antibakteriyel deterjan kullanımı, temizliğin başarı oranını büyük ölçüde değiştiren bir özelliktedir. Temizlikte beklenen sonucu elde etmek için temizleme gücü yüksek leke çıkarıcılar ile uygulama yapmak olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Teknolojik gelişmelerle birlikte son yıllarda iki ayrı halı yıkama tekniği geliştirilmiştir ki, bu yöntemlerden birisi elde yıkama diye adlandırılan yöntem, ikincisi ise tam otomatik yıkama makinesi ile sürdürülen yıkama sistemidir. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makineleri ile icra ettiğimiz yıkamanın meçle yapılan yıkamaya göre pek çok avantajı gösterilebilir ki, bu avantajlardan en dikkat çekicisi zannediyorum çift taraflı yıkamadır. İşine özen gösteren bir halı ve kilim yıkama firmasının kusursuz işler çıkarabilmesi için gerekli konulardan birisi de leke çözücülerin çeşitli halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağının bilinmesidir.

Zaten hepimizin bildiği gibi, kalite belgeleri tam olan şampuanlar kullanabilmek halı ve kilim yıkamanın kalitesini belirleyici özelliktedir.

Yıkama işlemlerinde ilk aşama servis arabasının beklenen saatte vereceğiniz adrese gelmesidir ki servis için ek bir ücret verilmemelidir.

Her halükarda iyi iş yapan bir yıkama fabrikası hızlıca ve söz verilen saatte alacaktır halılarınızı. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama bandına getirilmiş olan yıkanacak halılar bir an önce türlerine göre yıkamak üzere hazırlanır zira her halı aynı makine ve deterjanla yıkama yapılamaz.