Eryaman Susuz Mahallesi Garantili Halı Yıkama 0312 226 30 29
Eryaman Susuz Mahallesi bölgesindeki tüm halı yıkama ihtiyaçlarınız için, kaliteli ve garantili hizmet veren firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Eryaman ve civarında kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Halı yıkama sanayisi de diğer sanayi dallarındaki gibi gelişen endüstriden etkilenmiş bir iştir ki, sanayi alanındaki yeni uygulamalar işin niteliğini gerçekten üst düzeye taşımıştır. Hijyenden ödün vermeyen birisiyseniz ve şayet, yeterince kaliteli olmayan durumlarla karşı karşıya kalmaktan korku duyuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama fabrikasını tercih ederken önemli hususları bilmeniz gerekiyor.

Halı yıkayacak bir firmanın ortaya koyduğu kalite, iş ahlakına sahip personel ve bununla beraber, uygulamada kullandığı ekipmanların yüksek kalitede olmasıyla anlaşılabilir. Halı ve kilim yıkamada öncelikli aşama, servis aracının söylenilen zaman diliminde halıları almaya gelmesidir ve bu iş için fazladan bir para talep edilmemelidir. Zaten kaliteli iş yapan bir halı yıkama kuruluşu geç kalmadan sözleşilen sürede adresinizde olacaktır. Tecrübelerimiz gösteriyor ki halı ve yollukları yıkatırken beklenen kaliteye ulaşmak için her şeyden önce özen gösterilecek şey, yıkama işinin verileceği fabrikanın halıların yıkanmasında uzmanlaşmış bir yıkama fabrikası olmasına ihtiyaç olduğudur.

Eryaman profesyonel halı ve kilim yıkamaya halı ve yollukları eski tip yahut bantlı yöntemle yıkatabilirsiniz fakat leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, halı yıkama işinin başarı seyrini hatırı sayılır derecede değiştiren bir özelliktedir. Halıların yıkanmasında kaliteli sonuç almak için arındırma gücü yüksek olan temizleyiciler uygulamak büyük öneme sahiptir. Halı ve yollukların biran önce kurumasının gerçekleşmesinde otomatik bir sıkma makinesi kullanmak kurutmanın kalitesi için büyük önem arz etmektedir. Sanayi tipi sıkma makinesiyle sıkılan halılar gün ışığına gereksinim duyar ki antibakteriyel yıkama bir tek bu şartla sağlanabilir. Kurutma askılarında kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar son kontrollerin yapılması için denetleme kısmına taşınır ve bu noktada leke kontrolleri ile birlikte paket ve parfümleme işleri yapılır. Son kontrol işleri de sonuçlanan halı ve kilimler kayıt numaralarına göre bir sıralama yapılacak şekilde planlanıp, sevkiyat araçlarına verilir ve bundan sonra söz verilen gün ve saatte halılar ve yolluklar müşterilere dağıtılır.

Yeterli tecrübeye sahip bir halı ve kilim yıkama şirketinin hijyen kalitesi yüksek sonuçlar ortaya koyabilmesi için önemli şeylerden birisi de leke çözücülerin çeşitli halılara ne tür tekniklerle kullanılacağı konusunda bilgili olmaktır. Çünkü hepimizin bildiği gibi, kalitesi kanıtlanmış leke gidericiler kullanmak yıkamanın kalitesini etkileyici niteliktedir. Yeni gelişen makinelerle birlikte son senelerde iki ayrı halı yıkama yöntemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bu tekniklerden ilki meçle elde yıkama şeklinde bilinen teknik, ikincisi ise otomatik makinelerle yapılan yıkama modelidir. Tam otomatik sistemli halı yıkama makineleriyle yaptığımız yıkama işinin önceki sisteme göre fazlaca faydası ortaya çıkar ve bunların içinde en mühimi belki de daha titiz bir yıkama yapılmasıdır. Bu günlerde kullanılan yeni ekipmanlar ve artı olarak özel üretim şampuanlar işimizi en az riskle sürdürmemize yardımcı oluyor. Bu nedenle ilk günden beri Eryaman halı yıkama olarak bu şartın farkındayız ki, piyasada bulunan en iyi bilinen yıkama ve kurutma makinelerini kullanan bir firma olarak tanınıyoruz.

Temiz olmasını istediğiniz halıların yıkama işleminden beklenen başarılı sonucu sağlamak için profesyonellik gerektiren özel şartlara uyulması son derece önemlidir. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama mekanına nakledilmiş olan halılar ilk önce iplik özelliklerine bakılarak farklı alanlara alınır çünkü, farklı yapıdaki halı ve kilimler aynı şekilde yıkanamaz. Eğer kusursuz temizliğe değer veren bir kimse iseniz tse belgeli leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama şirketlerini seçmelisiniz.