Eryaman Yavuz Selim Mahallesi Antibakteriyel Halı Yıkama 0312 226 30 296
Yüksek hijyen kalitesinde, antibakteriyel bir halı yıkama için Eryaman Yavuz Selim Mahallesi bölgesinden bizlere ulaşınız.

Öncelikle kaliteye özen gösteren biri iseniz kalitesiyle tanınan deterjanlarla çalışan halı yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekir. Bu alan da diğer sektörler gibi endüstriyel ilerlemelerden etkilenmiş bir iş alanıdır ve sanayi alanındaki yeni teknolojik şartlar işin kalite standartını gözle görülür oranda arttırmıştır.

Eryaman otomatik yolluk ve halı yıkamaya halı ve kilimleri eski usulle ya da otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz ancak kullanılan deterjanların kalitesi, yıkamanın kalite derecesini hatırı sayılır derecede belirleyicidir. Zira başarılı neticeye ulaşmak için antibakteriyel özellikte leke gidericiler uygulamak olmazsa olmaz öneme sahiptir. Eryaman halı yıkama servisiyle yıkama bölümüne nakledilmiş olan halı ve kilimler, bir an evvel iplik özellikleri göz önüne alınarak ayrı yerlere aktarılır çünkü, farklı özellikteki halılar aynı makineyle yıkanamaz.

Beklentileri yüksek bilinçli bir müşteri olarak şayet, beklentilerinize cevap vermeyen neticelerle karşı karşıya gelmekten tedirginlik duyuyorsanız; halı yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama fabrikasını seçmeden evvel önemli şartları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yeterli imkana sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının kusursuz bir sonuca varabilmesi için gerçekten önemli şartlardan biri de leke çözücülerin çeşitli halılara hangi metodlarla kullanılacağı konusunu netleştirmektir. Bu anlamda kesin olarak bilinir ki kalitesi kanıtlanmış bir halı yıkama deterjanı kullanmak hijyen gerektiren işlerin sonucunu kesin olarak belirleyici özelliktedir.

Halı yıkama işlerinde ilk adım ücretsiz servis aracının beklenen zaman diliminde halıları teslim almasıdır ki bu iş ile ilgili ilave bir bedel verilmemelidir. Zaten işinde kurumsallaşmış bir yıkama şirketi geç kalmadan söylediği saatte almaya gelir halıları. Halı yıkama sistemlerindeki gelişmelerle beraber son senelerde iki değişik halı yıkama yöntemi kullanılmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden birincisi elde yıkama diye tabir edilen sistem, ikincisi ise bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama metodudur. Otomatik programlı halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürdüğümüz yıkamanın önceki sisteme göre bir sürü avantajı bulunur ki, bunların en fazla önemli olanı zannediyorum personel hatalarının en aza indirilmesidir.

Bu günlerde kullandığımız otomasyonlu sistemler ve artı olarak anbibakteriyel arındırıcılar yıkamayı en az riskle yapmamıza imkan tanıyor. Bu sebeple her zaman Eryaman halı yıkama firması olarak bu inceliğin bilincindeyiz ki, halı yıkamada en iyi bilinen yıkama ve kurutma makinelerini kullanarak yıkama yapıyoruz. Yıkama işi bitirilen halıların çabucak kurumasının sağlanmasında sıkma makinesinin kullanılması, kurumanın problemsiz halledilmesi için gerçekten önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılmış olan halı ve yolluklar asılmaya gereksinim duyar ki, antibakteriyel yıkama yalnızca bu şartla sağlanabilir. Tam manasıyla kuruması gerçekleşen halılar kontrol edilmek üzere kontrol bölümüne getirilir ve bu masada fırçalama, tarama ile birlikte ambalajlama işleri yapılır. Son kalan prosedürleri sonuçlanan halı ve yolluklar semtlere göre bir araya getirilecek biçimde düzenlenip, servis elemanlarına yönlendirilir ve bundan sonra söz verilen zaman içerisinde halı ve yolluklar teslimat adresine verilir.

Halıların temizliğini yapacak bir fabrikanın kalite göstergesi, düzenli çalışan personel ve bununla beraber, kullandığı makinelerin uygun kalitede olmasıyla ölçülür. Günlük kullanılan halıların temizlenmesinden amaçlanan kaliteli neticeyi kazanmak için özen gerektiren bir sürü kuralları yerine getirmek son derece önemlidir. Fikir olması bakımından söylenebilir ki halı ve kilimleri yıkatırken beklentilerinizin karşılanması için her şeyden evvel bilinmesi gereken şey, halı ve kilimleri yıkayacak fabrikanın lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda profesyonel bir halı ve kilim yıkama fabrikası olmasındaki gerekliliktir.