Eryaman’da Halı Kilim Yolluk Yıkama Fabrika Telefonu 0312 226 30 29
Eryaman’da halı, kilim, yolluk yıkama hizmeti arayışı içerisinde iseniz, fabrikamızın 0312 226 30 29 nolu telefonunu arayıp, müşteri temsilcimizden randevu alabilirsiniz.

Kirlenen halıların yıkanmasından hedeflenen sağlıklı neticeyi almak için deneyim gerektiren bir takım normların sağlanması son derece önemlidir. Öncelikle yüksek kaliteye değer veren biriyseniz kaliteli şampuanları kullanan halı yıkama işletmelerini tercih etmek mecburiyetindesiniz. Son yıllarda kullandığımız bantlı sistemler ve bunun yanında yeni nesil sarf malzemeleri mesleğimizi en iyi şekilde tatbik etmemize imkan veriyor. Bu sebeple bizler de Eryaman halı ve kilim yıkama olarak bu şartın farkında olduğumuz için fabrikamızda kalitesiyle öne çıkmış ekipmanları kullanarak yıkama yapıyoruz. Kilim ve halıları yıkayacak bir kuruluşun yıkama kalitesi, işine önem veren personel ve kullandığı malzemelerin yeterliliğiyle anlaşılabilir.

Eryaman halı yıkama personeli tarafından yıkama birimine getirilmiş olan halılar, bir birine karışmadan dokuma türlerine göre ayrılır zira farklı türdeki halılar aynı makineyle yıkanmaz. Başarılı bir kilim ve halı yıkama işletmesinin kusursuz neticeler çıkarabilmesi için belki de en önemli konulardan biri de arındırıcı maddelerin değişik yapıdaki halılara hangi yöntemlerle uygulama yapılacağıyla ilgili tecrübeli olmaktır. Zira tahmin edebileceğiniz gibi, yüksek düzeyde kaliteli deterjanlar kullanıyor olmak yıkama işinin kalitesini doğrudan etkilemektedir.

Eryaman profesyonel halı yıkamaya halı ve yollukları manuel yahut bilgisayarlı teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanmak, yıkama işinin başarı seyrini büyük ölçüde değiştiren bir özelliktedir. Bu anlamda başarılı bir neticeye varmak için antibakteriyel özellikte temizlik malzemeleri ile uygulama yapmak gerekmektedir. Bir fikir vermek gerekirse halı ve yollukları yıkatırken başarılı bir sonuç için her şeyden önce bilinmesi gereken şey, halımızı temizleyecek fabrikanın halıların yıkanmasında son derece titiz bir halı yıkama şirketi olmasının gerekliliğidir.

Yıkandıktan sonra halıların hızlıca kurumasının sağlanmasında halı sıkma makinesinin kullanılması kurutmanın başarısı için son derece önemlidir. Santrifüj makinesinin sıktığı halı ve kilimler gün ışığına gereksinim duyar ki güneşle dezenfeksiyon bir tek bu şartla sağlanabilir. Gün ışığında kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler kontrol maksadıyla kalite kontrol masasına sevk olunur ve burada leke kontrolleri ile beraber parfümleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. Ambalaj ve parfümleme işlemleri de sonuçlanan halılar barkotlarına göre bir araya getirilecek biçimde ayrılıp, sevkiyat bölümüne teslim edilir ve bundan sonra randevulaşılan saatte halı ve yolluklar teslimat adresine sevk edilir.

Teknolojinin geldiği noktada son yıllarda ayrı iki yıkama tekniği geliştirilmiştir ki, bu yöntemlerden bir tanesi meçle yıkama olarak adlandırılan sistem, diğeriyse bantlı yıkama sistemiyle sürdürülen yıkama türüdür. Çok programlı otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle yapılan yıkama işinin eski usule göre fazlaca avantajı sayılabilir ve bunların içinde en önemlisi belki de daha detaylı yıkama yapılmasıdır. Hijyenden ödün vermeyen birisi iseniz ve eğer, beklentilerinize cevap vermeyen sonuçlarla karşılaşmaktan endişe duyuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama firmasına iş yaptırırken bazı önemli koşulları araştırmalısınız.

Yıkamada ilk adım halı toplama servisinin beklenen zaman içerisinde adresinize gelmesidir ve bu iş için ekstradan bir para talep edilmemelidir. Zaten kurumsal bir halı yıkama kuruluşu muhakkak beklenen saatte adresinizde olur. Halı yıkama sanayisi de diğer sanayi işlerindeki gibi teknolojik gelişmelerden fayda sağlamış bir sektördür ki, mühendislik alanındaki yeni teknolojik şartlar temizliğin kalitesini fazlaca üst düzeye yükseltmiştir.