Etimesgut halı yıkama fabrikamız, profesyonel ekibi ve son teknoloji halı yıkama makineleriyle, Etimesgut ve çevre bölgelerinde hizmet vermektedir. Halı yıkama sektör olarak, son zamanlarda hızla büyüyüp gelişme göstermektedir. Halı yıkama fabrikalarının artmasındaki en büyük etken halı yıkama teknolojilerinin gelişmesi olduğunu söyleyebiliriz. İyi bir halı yıkama da hangi yöntemler kullanılmalı, ne tür şampuanlar kullanılmalı ve halının yapısı çok iyi bilinmelidir.

Etimesgut halı yıkama yıkayacağı halıların teknik özelliklerini iyi bilen, ve özelliklere göre yıkama yapan bir firmadır. Halıyı sadece temiz yıkamak değil, aynı zamanda da her hangi bir aşınmaya deformasyona yol açmadan yıkamak önemlidir. Halı yıkama basite alınacak bir iş değildir. İnsanlar bir şekilde halılarıyla temas halindedirler. Bu temas sonucu, eğer halı yeterli hijyene kavuşmamışsa sağlığımızı etkileyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için halı yıkama işini profesyonel ellere bırakmak en doğrusudur.

Etimesgut halı yıkama olarak bu hijyenik ortamı sağladığımıza inanıyoruz. Etimesgut halı yıkama fabrikamız, başta Etimesgut olmak üzere Eryaman, Elvankent ve Sincan bölgelerinde de halı yıkama hizmeti vermektedir. Bir telefonla Etimesgut halı yıkama fabrikamıza ulaşarak sizde kaliteli hizmet ve hijyenik halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Etimesgut halı yıkama firmamız, sadece halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok işlemleri yapar. Bunun dışında oto yıkama vb. işlemleri uygulamamaktadır. Etimesgut halı yıkama otomatik halı yıkama sistemleri...

Etimesgut halı yıkama fabrikamız kışında aynı şekilde halı yıkama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kışında yazın olduğu gibi aynı şekilde halılarınız kuru bir şekilde teslim edilmektedir. Kışın halı kurutma işlemini Etimesgut halı yıkama fabrikası bünyesinde bulunan halı kurutma odasında gerçekleştiriyoruz. Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da halılarınızı Etimesgut halı yıkama fabrikamıza çekinmeden, halım kurur muğ kurumaz mı diye düşünmeden yıkattırabilirsiniz.

Yıkaması tamamlanmış halıların gereken sürede kurutulmasında özel bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak kurumanın sorunsuz olması için ciddi önem teşkil etmektedir. Sıkma makinesinin sıktığı halılar gün ışığına ihtiyaç duyar ki antibakteriyel yıkama bir tek bu metotla sağlanır. Gerektiği kadar kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler son kontrollerin yapılması için son kontrol noktasına alınır ve bu alanda halıların son kontrolü ile beraber poşetleme işleri yapılır. Bütün işleri neticelenen halılar semtlere göre bir arada tutulacak biçimde planlanıp, sevkiyat araçlarına verilir ve bundan sonra belirlenen gün ve saatte halılar ve yolluklar müşterilere teslim edilir. Eryaman halı yıkama personelince yıkama yapılacak yere getirilen yıkanacak halılar bir birine karışmadan dokuma türlerine göre gruplanır çünkü, her halı aynı makineyle yıkanamamaktadır.

Kilim ve halı yıkamada ilk adım servis arabasının belirlenen saatte adresinize gelmesidir ve bu işlem ile ilgili ek bir bedel talep edilmemelidir. Kaldı ki özverili bir yıkama işletmesi özellikle belirtilen zamanda adresinizde olacaktır. Yıkama işlerinde kusursuz hijyene bakan biri iseniz iyi şampuanları kullanan halı ve kilim yıkama şirketlerini tercih etmeniz gerekir. Eryaman halı yıkamaya halıları elde yahut ta ful otomatik sistemle yıkatabilirsiniz fakat leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, bu işin kalite oranını direkt olarak belirleyicidir. Bu anlamda istenen bir sonuç için ciddi arındırma gücü olan endüstriyel deterjanlar ile yıkama yapmak oldukça önemlidir.

Lekeli halıların yıkama işleminden amaçlanan sağlıklı neticeyi almak için profesyonellik gerektiren bazı özel kurallara uyulması son derece önemlidir. Tecrübeler ortaya koyuyor ki halıları yıkatırken yüksek kaliteli yıkama için temel şart olarak dikkat edilmesi gereken konu, halı ve kilimleri yıkayacak kuruluşun halı yıkama konusunda bilgili bir kilim ve halı yıkama fabrikası olması gerektiğidir.

Halılarımızı yıkayacak bir işletmenin işçiliğindeki kalite, işinde uzmanlaşmış bir ekip ve bununla birlikte kullandığı endüstriyel ekipmanların yüksek kalitede olmasıyla anlaşılır. Firmamızda kullandığımız otomasyonlu sistemler ve bunu destekleyen gelişmiş leke çözücüler yıkama işini asgari hatayla sürdürmemize imkan sağlıyor. Buradan hareketle ilk günden beri Eryaman halı ve yolluk yıkama olarak bu hususun bilincindeyiz ki, yıkamada en başarılı yıkama ve sıkma makinelerini kullanıyoruz. Temiz iş bekleyen bilinçli bir müşteri olarak eğer, istenmeyen neticelerle karşılaşmaktan korkuyorsanız, yıkama yaptıracağınız halı yıkama fabrikasına halılarınızı verirken, bazı önemli detayları bilerek dikkat etmeniz gerekiyor.

Uzun süredir bu işi yapan bir halı, kilim ve yolluk yıkama şirketinin yüksek hijyen kalitesinde bir sonuca varabilmesi noktasında gerekli şeylerden bir tanesi de leke çıkarıcıların hassas halılara hangi tekniklerle kullanılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Çünkü herkes bilir ki piyasada geçerli bir şampuan kullanmak temizlikle alakalı işlerin sonucunu etkileyici özelliktedir. Halı yıkamacılık ta benzer sektörlerde olduğu gibi teknolojik gelişmelerden fayda sağlamış bir sektördür ki, teknolojik alandaki yeni teknolojik imkanlar işin niteliğini gözle görülür biçimde üst seviyelere taşımıştır.

Teknolojinin geldiği noktada son yıllarda değişik iki halı yıkama metodu geliştirilmiştir ki, bu metotlardan birisi meçle yıkama şeklinde tabir edilen yöntem, diğeriyse tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama modelidir. Otomatik sistem halı ve kilim yıkama makinesiyle icra edilen yıkama işlemlerinin meçle yapılan yıkamaya göre fazlaca yararı görülür ve bu avantajlardan en önemlisi belki de daha özenli bir yıkama yapılmasıdır.