Eryaman Halı Yıkama Fiyatları
Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde bir birinden çok farklı halı yıkama fiyatları ile karşılaşıyoruz. Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde kimi halı yıkama firmaları öyle ucuza halı yıkama yaptığını iddia ediyor ki, zaman zaman bizler dahi bu duruma şaşırıyoruz. Eryaman’ da en ucuz halı yıkama iddiasını sürdüren bir çok firma yarışıyor. Eryaman halı yıkama olarak bizler kaliteli hizmetin mutlaka belirli koşulları yerine getirebilmekle alakalı olduğunu iyi biliyoruz.

Eryaman halı yıkama olarak her hangi bir şekilde fiyatları aşağı çekip, daha fazla müşteri bulmak adına kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki; halı yıkamada deterjan, su ve işçilik masraflarını kıstığınızda istenen netice alınamamaktadır. Kimsenin biz sürümden kazanıyoruz demesine bakmayın.

Maliyetleri aşağıya çekmenin tek yolu, masrafları kısmaktır. Bu işteki masrafların kısılması demek halı yıkama hijyen kalitesinden ödün vermek anlamına gelecektir. Eryaman halı yıkama olarak tavsiyemiz bir kaç lira daha az ödemek namına sağlığınızı riske atmayın. Eryaman halı yıkama gibi kaliteli ve güvenilir, gerçek bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı verin içiniz rahat olsun.

Eryaman’ da en ucuz halı yıkama yapan firma kimdir bilmiyoruz. Açıkçası ucuz halı yıkama konusu ilgimizi de çekmiyor. Zira ucuz etin yahnisi pek olur malum. Biz Eryaman’ da ucuz halı yıkama peşinde değiliz. Eryaman’ da kaliteli halı yıkama, Eryaman’ da temiz halı yıkama derdindeyiz.

Halı Yıkama Fiyat Farklılıkları

Çoğunlukla rahatsız olduğumuz bir durumdur posta kutumuza doldurulan reklam ilanları. Bazen öyle ilanlarla karşılaşıyoruz ki, gördüklerimiz bizi şaşırtıyor. Çok ucuz fiyatlara halı yıkayanlarla karırlaşıyoruz sektörde. İlk bakışta sürümden kazanıyorlar gibi düşünülse de, biraz mantıklı düşünüldüğünde bunun aslında pekte mümkün olamayacağını anlıyoruz. Eryaman halı yıkama olarak üstüne basa basa söylüyoruz, sağlığın tasarrufu da pazarlığı da olmaz. Profesyonel halı yıkama teknikler bir dizi yıkama ve arındırma işlemlerinin peş peşe yapılması şart kılıyorken, biraz deterjandan, biraz sudan, biraz ondan biraz bundan kısarak hijyen sağlanamaz. Zaten senede ortalama bir defa yıkanılan halılara üç kuruğ daha az ödemek için sağlığınızı riske atmayın. Halılarınızı ucuz yada pahalı yıkayan değil, gerçekten yüksek hijyen kalitesi ile yıkayan bir firmaya yıkatın.

Halı Yıkama Fiyatları

Makine Halı 8 TL 20m² Üzeri Makine Halı 7 TL

Samur ve Jel Taban Halı 8 TL

Simli Halı 8 TL

Yün Makine Halı 8 TL

Akrilik Makine Halı 8 TL

Makine Oymalı Halı 8 TL

Sagi Halı 10 TL

Hint Kilimi 8 TL

Dokuma ve İpeksi Sagi Halı 12 TL

Peluş ve Arkası Bez Halı 10 TL

Isparta Yün Halı 12 TL

El Dokuma Halı 15 TL

Yöresel Kök Boya Kilim 15 TL

Yöresel El Dokuma Halı 15 TL

Nepal Halı 15 TL

Çin Halı 20 TL

İpek Halı 20 TL

Fiyat Listesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden alınan halılarda ücretlendirme mt² (en*boy*çarpım) baz alınır. Yolluklar da ise boy olarak hesaplanır. En küçük ölçü 1 mt² baz alınır. Halı Yıkamada ücretsiz servis hizmeti 10 mt² üzeridir. 10 mt² altı servis talebinde 10 mt² olarak ücretlendirilir. Fiyatlarımız Kdv Hariçtir.