Halı Yıkamak Emek İster Eryaman Halı Yıkama Firması
Halı yıkamak göründüğü kadar kolay bir iş değildir kesinlikle. Halı yıkama uzmanlık ister, deneyim ister, özveri ister. Eryaman halı yıkama piyasasında bir çok deneyimsiz firma halı yıkama işi yapmaktadır. Eryaman halı yıkama firmamızda halılarınızı garantili olarak yıkıyor, müşteri memnuniyeti prensibimizden asla ödün vermiyoruz. Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Eryaman halı yıkama firmamız bir kereliğine değil, kalıcı hizmet vermeyi, yıllarca sürecek olan bir güvenle sürdürmeyi hedeflemektedir. Halıların hijyen durumu diğer ev eşyalarından daha fazla önem arz etmektedir çoğu zaman. Halılar evlerde en çok temas halinde olduğumuz eşyalarımızdır. bazen o kadar masum gelirler ki bize, üzerlerine uzanmaktan hiç çekinmeyiz. Bazen küçük bebeklerimizin dahi halı üzerinde emeklemeleri bizi endişelendirmez. Bunun sebebi halılarımızın gerçekte ne kadar kir tuttuğunu göremememizdendir. Bir anlığına da olsa uzun zamandır yıkanmayan bir halının ne kadar çok kir tuttuğunu görme imkanımız olsa halılarımızı yıkatma süremiz çok çok kısalırdı. Bizim normal şartlarda bunu değerlendirme imkanımız olmasa da, bu konuda yapılan bilimsel çalışmalar bize ışık tutmaktadır. Eryaman halı yıkama olarak konu ile alakalı bilimsel verileri incelediğimizde gerçekten çok masum gibi görünen halılarımızın aslında sağlık açısından ne kadar da tehlikeli olabileceğini görebiliyoruz. Bu sebeple halılarımızda biriken bakteriler sebebi ile herhangi bir sıkıntı yaşamamak için iki önemli gereksinimi bilgilerinize sunuyoruz. Birincisi halılarınızı muhakkak konusunda uzmanlaşmış, yeterli bilgi, araç ve elemana sahip uzman halı yıkama fabrikasına yıkatmanız. Diğeri de halı yıkama sıklığınızı tekrar gözden geçirmenizdir. Eryaman halı yıkama olarak belirlenmiş bir halı yıkama periyodu veremiyoruz. Zira halılar kullanım şekil ve sıklıklarına göre değişen aralıklarda yıkatılırlar.

Halı ve yollukların biran evvel kurumasının sağlanmasında bu işe özel bir sıkma makinesiyle nem almak, kurumanın hedeflenen başarıya ulaşması için gerçekten önemlidir. Sıkma makinesiyle sıkılmış halı ve yolluklar güneşte bekletilmeye ihtiyaç duyar ki, antibakteriyel yıkama tam olarak bu yolla sağlanabilir. Kurutmalıklarda kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar kontrol edilmek üzere son denetim noktasına getirilir ve burada fırçalama, tarama ile beraber paket çalışmaları yürütülür. Kontrol işleri de neticelenen halı ve kilimler semtlere göre bir sıralama yapılacak biçimde gruplanıp, dağıtım çalışanlarına verilir ve bundan sonra beklenen gün ve saatte halılar müşterilere ulaştırılır. Eryaman halı yıkama tarafından yıkama yapılacak yere getirilmiş olan yıkanacak halı ve kilimler, bir an evvel cinslerine bakılarak yıkamaya hazırlanır çünkü farklı özellikteki halılar aynı makinede yıkanamaz.

Sık sık kirlenen halıların yıkanmasından istenen sağlıklı neticeyi kazanmak için uzmanlık gerektiren kimi şartlara uyulması olmazsa olmazdır. İşinde deneyim kazanmış bir kilim ve halı yıkama şirketinin kaliteli bir neticeye varabilmesi noktasında önemli prensiplerden birisi de leke çıkarıcı sarf malzemelerin hassas yapılı halılara hangi tekniklerle kullanılacağıyla alakalı donanım sahibi olmaktır. Zira kesin olarak bilinir ki, kalitesi kanıtlanmış bir şampuan kullanmak hijyen gerektiren işlerin kalitesini etkileyici özelliktedir. Halı yıkama sanayisi de piyasadaki diğer sektörlerde olduğu gibi gelişen teknik ilerlemelerden olumlu etki almış bir iş koludur ve endüstriyel alandaki yeni buluşlar bu işin standartını ciddi manada üst düzeye taşımıştır.

Temiz iş bekleyen birisi iseniz ve eğer, sürpriz sonuçlarla karşılaşmaktan tedirginlik duyuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız halı firmasına halılarınızı verirken bazı önemli şeyleri araştırmanız gerekiyor. Eğer temizliğe değer veren biriyseniz kalite belgeleri tam olan leke gidericileri kullanan halı ve yolluk yıkama şirketlerini seçmek mecburiyetindesiniz.

Halıların yıkanması işinde birinci aşama servis aracının belirlenen süre içerisinde halıları almak için gelmesidir ki bu işlem için ekstra bir ödeme verilmemelidir. Bu anlamda kurumsal bir yıkama şirketi bir şekilde istenen saat aralığında halıları alır. Tecrübeler gösteriyor ki halı ve yollukları yıkatırken beklenen neticeyi almak için birinci olarak bilinmesi gereken şey, kilim ve halıların yıkatılacağı kuruluşun lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda deneyim ve tecrübe sahibi bir halı ve kilim yıkama kuruluşu olmasının gerekli olduğudur. Eryaman halı ve yolluk yıkamaya halı ve yollukları eski sistemle yahut ta ful otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanımı, yıkamanın kalitesini büyük oranda etkilemektedir. Halı yıkama işlerinde beklenen bir sonuç almak için antibakteriyel özelliği olan deterjanlar ile yıkama yapmak olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte bu gün bir birinden farklı iki halı ve kilim yıkama tekniği kullanılmaya başlanmıştır ki, bu metotlardan ilki meçle elde yıkama olarak adlandırılan teknik, diğeri ise tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama sistemidir. Çok programlı otomatik halı yıkama makineleriyle yapılan yıkamanın eski uygulamalara göre bir çok yararı gösterilebilir ki, bunların en önemli olanı belki de daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır. Son senelerde uyguladığımız yeni teknikler ve üstün özellikli deterjanlar bu işi neredeyse sıfır hatayla yapmamıza yardımcı oluyor. Bundan dolayı her daim Eryaman kilim ve halı yıkama fabrikası olarak bu konunun farkındayız ki, firmamızda en çok kabul gören makine ve ekipmanları kullanmaya çalışıyoruz.

Kirlenmiş halımızı yıkayacak bir şirketin yaptığı işteki kalite, düzenli eleman kadrosu ve bununla birlikte uygulamada kullandığı ekipmanların kalite standartlarına uygunluğu ile bilinir.