Halı Yıkamanın Uzmanı Eryaman Halı Yıkama Fabrikası 0312 226 30 26
Halı yıkamanın uzmanı Eryaman Halı Yıkama Fabrikası kalite ve güvenin önde gelen ismi olarak uzun yıllardır bölgede hizmet vermeye devam ediyor.

Halı yıkama işlerinde ilk aşama, servisin beklenen saatte halılarınızı almaya gelmesidir ve bu iş ile alakalı ek bir para istenmemelidir. Unutmayın özverili bir temizlik işletmesi muhakkak belirtilen zaman aralığında halıları almaya gelir. Teknolojinin geldiği noktada günümüzde iki tip halı ve kilim yıkama tekniği gündeme gelmiştir ki, bu tekniklerden birincisi meç kullanarak yıkama olarak tabir edilen sistem, ikincisi de bantlı yıkama sistemiyle sürdürülen yıkama sistemidir. Otomatik sistem halı yıkama makinesi ile sürdürülen yıkama işinin eski tip yıkamaya göre bir çok avantajı gözlemlenir ki, bu yararlardan en çok önem arz edeni zannediyorum personel hatalarının en aza indirilmesidir.

İşinde başarılı bir halı ve kilim yıkama şirketinin başarısı seviyesi yüksek bir sonuç çıkarabilmesi için gerekli ilkelerden birisi de leke çözücü malzemelerin hassas yapılı halılara hangi tekniklerle kullanılacağını bilmektir. Bu noktada bilinmelidir ki kalite standartları üst seviyede olan leke gidericiler kullanıyor olmak yıkama işinin kalitesini etkileyici niteliktedir.

Eryaman bantlı sistem halı yıkamaya halı ve yollukları eski usullerle veyahut otomasyonlu yöntemle yıkatabilirsiniz ama leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, halı yıkamanın başarı seyrini kesin olarak belirler. Halıların yıkanmasında kaliteli neticeye ulaşmak için antibakteriyel özellikte leke çıkarıcılar kullanmak büyük öneme sahiptir. Eryaman halı yıkama elemanları tarafından yıkama bölümüne alınan halılar, öncelikle cinslerine göre yıkamaya hazır hale getirilir zira bütün halılar aynı yıkama tekniği ile yıkanamamaktadır.

Halı Yıkamanın Uzmanı Eryaman Halı Yıkama FabrikasıBu iş te diğer sektörlerde olduğu gibi teknolojik gelişmelerden nasibini almış bir iş koludur ki, teknolojik alandaki son gelişmeler bu işin kalitesini gözle görülür oranda arttırmıştır. Fabrikamızda kullanılan yeni makineler ve bunun yanında üstün özellikli şampuanlar mesleğimizi en az hatayla uygulamamıza imkan sağlıyor. Buradan hareketle her zaman Eryaman halı ve yolluk yıkama firması olarak bunun bilincindeyiz ve halıları yıkarken kalitesiyle öne çıkmış endüstriyel ekipmanları kullanarak yıkama yapıyoruz.

Halı Yıkamanın Uzmanı Eryaman Halı Yıkama FabrikasıStandartlara uygun hizmet bekleyen biriyseniz ve şayet, kötü bir sonuçla karşı karşıya gelmekten korku duyuyorsanız, halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama fabrikasını seçerken, bazı önemli konuları araştırmalısınız. Yıkanmış halıların istenen sürede kurumasının sağlanmasında sıkma makinesi kullanmak, kurumanın amaçlandığı gibi olması için ciddi önem teşkil etmektedir. Sanayi tipi sıkma makinesinin sıktığı halılar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki, bakterilerin yok olması yalnızca bu metotla sağlanabilir. Güneşli havada kuruması gerçekleşen halı ve yolluklar kontrol maksadıyla son kontrol masasına sevk olunur ve bu bölümde leke kontrolü ile beraber paket uygulamaları yapılır. Poşetleme aşamaları da sonuçlanmış olan halı ve kilimler dağıtım yerlerine göre bir araya getirilecek biçimde ayrıştırılıp, servis araçlarına gönderilir ve böylece önceden bilinen gün ve saatte halılar sahiplerine dağıtılır.

Öncelikle temizlik kalitesine gerekli özeni gösteren biriyseniz kalite standartları üst seviyede olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama işletmelerini seçmeniz gerekir.

Tecrübeler ortaya koyuyor ki halı ve yollukları yıkatırken yüksek kaliteli yıkama için birinci olarak göz önünde bulundurulması gereken şey, halılarımızı teslim edeceğimiz kuruluşun temizlik ve hijyen sağlamada deneyim ve tecrübe sahibi bir kilim ve halı yıkama şirketi olmasının gerekliliğidir.

Halılarımızı yıkayacak bir kuruluşun kalitesi, iş ahlakına sahip bir ekip ve kullandığı malzemelerin uygun standartlarda olmasıyla anlaşılır.

Her çeşit halının temizlenmesinden beklenen hijyenik sonucu sağlamak için tecrübe gerektiren özel şartların yerine getirilmesi olmazsa olmazdır.