Halılarınızı Tam Otomatik Makinelerle Yıkıyoruz Eryaman Halı Yıkama
Halılarınızı tam otomatik sistemli makinelerle yıkıyor, kurutma işlemlerinde de santrafüj makinesi kullanıyoruz. Bu sayede kış mevsimlerinde de hizmet verebiliyoruz.

Halı yıkamada ilk aşama ücretsiz servisin belirlenen sürede adresinize gelmesidir ve bu iş ile ilgili ek bir ödeme alınmamalıdır. Bize göre özverili bir temizlik şirketi geç kalmadan anlaşılan sürede verdiğiniz adrese gelir. Halı temizliğine özen gösteren bilinçli bir tüketici olarak şayet, kötü durumlarla karşılaşmaktan endişeleniyorsanız, yıkama yaptıracağınız yıkama fabrikasını seçmeden evvel, bazı önemli ayrıntıları bilmelisiniz.

Eryaman halı yıkama elemanları tarafından yıkama bölümüne getirilen halı ve kilimler karıştırılmadan türlerine göre ayrılır çünkü, her halı aynı teknikle yıkanmaz.

İşletmemizde kullandığımız yeni cihazlar ve gelişmiş arındırıcılar bu işi hatasız bir şekilde sürdürmemize imkan veriyor. Bu nedenlerden dolayı biz de Eryaman halı ve kilim yıkama olarak bu önemli konunun bilincindeyiz ki, uygulamalarımızda kalitesiyle bilinen araç ve gereçleri kullanıyoruz. Teknolojik destek sayesinde son dönemde değişik iki halı ve kilim yıkama yöntemi uygulanmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden ilki meçle yıkama şeklinde bilinen yöntem, diğeri ise tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama sistemidir. Çok programlı otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürülen yıkama işlemlerinin meçle yapılan yıkamaya göre fazlaca yararı sayılabilir ve bu faydaların en fazla önemli olanı belki de halıların daha fazla yıkanmasıdır.

Halılarınızı Tam Otomatik Makinelerle YıkıyoruzHalı ve yollukların istenen sürede kurumasının sağlanmasında halı sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek kurutmanın beklenen başarıya ulaşması için çok önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılmış olan halı ve kilimler güneşle kurutulmaya ihtiyaç duyar ki iyi bir dezenfeksiyon tam anlamıyla bu koşulla sağlanabilir. Tam anlamıyla kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler kontrol edilmesi maksadıyla denetleme alanına getirilir ve bu alanda halıların son kontrolü ile beraber ambalajlama ve parfümleme işlemleri yapılır. Bütün işleri de nihayete eren halı ve kilimler her müşteriye göre bir sıralama yapılacak şekilde gruplara ayrılıp, sevkiyat bölümüne sevk edilir ve bundan sonra sözleşilen zaman içerisinde halılar adreslerine teslim edilir. Temizlik ihtiyacı olan halıların yıkanmasından istenen kaliteli neticeyi sağlamak için özveri gerektiren kimi koşulların yerine getirilmesi zorunluluktur.

Halılarınızı Tam Otomatik Makinelerle YıkıyoruzŞayet temizliğe özen gösteren bir kimse iseniz kalite standartları üst seviyede olan deterjanlar kullanan halı ve yolluk yıkama fabrikalarını seçmeniz gerekir. Edindiğimiz tecrübe gösteriyor ki halı ve kilimleri yıkatırken beklentilerinizin karşılanması için ilk olarak dikkat edilecek şey, halıların yıkattırılacağı şirketin halıların yıkanmasında kabiliyetli bir temizlik firması olması gerektiğidir.

Bu iş te başka sanayi işlerindeki gibi teknolojik ilerlemelerden olumlu etki almış bir iş alanıdır ki, mühendislik alanındaki son gelişmeler sektörün kalitesini epeyce yükseltmiştir.

İşinde tecrübeli bir halı yıkama işletmesinin kaliteli bir hizmet verebilmesi için önemli hususlardan birisi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin farklı özelliklerdeki halılara ne tür metodlarla uygulanacağıyla alakalı bilgi sahibi olmaktır. Çünkü bilinmelidir ki, kalite belgeleri tam olan leke çıkarıcı maddeler kullanıyor olmak halı ve kilim yıkamanın kalitesini kesin olarak belirler.

Halıları temizleyecek bir fabrikanın kalitesi, işini iyi bilen personel ve kullandığı malzemelerin uygun standartlarda olmasıyla ölçülür.

Eryaman son sistem halı ve yolluk yıkamaya halı ve kilimleri elle ya da ful otomatik teknikle yıkatabilirsiniz ancak deterjan kalitesi, yıkama işinin başarısını önemli oranda etkiler. Bu işte başarılı bir neticeye varmak için antibakteriyel temizlik maddeleri ile uygulama yapmak yüksek öneme sahiptir.