Hem Kalite Hem Uygun Fiyat Eryaman Uzman Halı Yıkama Fabrikası 0312 226 30 29

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet için, Eryaman Uzman Halı Yıkama’yı seçin. Halılarınızı tam otomatik sistemle yıkıyor, yıkama kalitemize güveniyoruz.

Bu alan da benzer sanayi işlerinde olduğu gibi mühendislikteki gelişmelerden fayda görmüş bir sektördür ki, endüstriyel alandaki yeni teknik imkanlar temizliğin kalitesini hakikaten çok yükseltmiştir. Halıların temizliğini yapacak bir kuruluşun kalite göstergesi, işine önem veren bir çalışma ekibi ve bununla beraber kullandığı temizlik deterjanlarının uygun kalitede olmasıyla bilinir.

Halıların hızlı bir şekilde kurumasının sağlanmasında profesyonel sıkma makinesinden yardım almak, kurumanın problemsiz olması için çok önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinden alınan halılar gün ışığına ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok olması bir tek bu metotla sağlanabilir. Özel ortamlarda kurumuş olan halılar kontrol edilmesi maksadıyla denetleme bölümüne getirilir ve bu alanda halıların son kontrolü ile birlikte ambalajlama uygulamaları yapılır. Paket aşamaları tamamlanan halı ve yolluklar etiket numaralarına göre bir araya getirilecek şekilde toparlanıp, dağıtım araçlarına aktarılır ve önceden bilinen gün ve saatte halılar sahiplerine iade edilir.

Eğer kusursuz hijyene azami derecede önem veren biriyseniz iyi deterjanlarla çalışan halı ve kilim yıkama fabrikalarını seçmek zorundasınız. Tecrübelerimize göre yolluk ve halıları yıkatırken kalite için özellikle dikkat edilmesi gereken konu, halıları yıkayacak kuruluşun hijyenik yıkamada titiz bir yıkama işletmesi olmasının gerekli olduğudur.

Hem Kalite Hem Uygun Fiyat Eryaman Uzman Halı YıkamaEryaman halı yıkama tarafından yıkama bandına taşınan halı ve kilimler, karışmaması için dokuma türlerine göre bölümlere ayrılır çünkü, her halı aynı şekilde yıkanmamalıdır. Uzun süredir bu işi yapan bir kilim ve halı yıkama firmasının yüksek hijyen kalitesinde neticeler çıkarabilmesi noktasında önemli şartlardan biri de leke çözücü malzemelerin çeşitli halılara hangi tekniklerle kullanılacağıyla ilgili tecrübeli olmaktır. Bu noktada ortada olan bir gerçektir ki, kaliteli şampuanlar kullanabilmek yıkamanın sonucunu kesin olarak belirleyici özelliktedir.

Hem Kalite Hem Uygun Fiyat Eryaman Uzman Halı YıkamaHalı ve kilimlerin temizlenmesinden amaçlanan kaliteli neticeyi almak için özen gerektiren bir takım normları oluşturmak zorunluluktur. Temiz iş bekleyen bilinçli bir tüketici olarak şayet, düşük kaliteli bir görüntüyle karşılaşmaktan çekiniyorsanız; halı yıkama işinizi vereceğiniz yıkama fabrikasıyla seçerken önemli kuralları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Firmamızda uygulanan yeni teknikler ve bunun yanında gelişmiş leke çözücüler bu mesleği asgari hatayla sürdürmemize imkan veriyor. Buradan hareketle yıllardır Eryaman halı yıkama olarak bu kritik noktanın bilincindeyiz ki, yıkama uygulamalarımızda en kaliteli ekipmanları kullanan bir firma olarak biliniyoruz.

Yeni gelişen makinelerle birlikte son yıllarda iki tip halı yıkama yöntemi gündeme gelmiştir ki, bu yöntemlerden ilki elle yıkama şeklinde isimlendirilen sistem, ikincisi ise otomatik makinelerle yapılan yıkama türüdür. Otomatik halı ve kilim yıkama makineleri ile sürdürülen yıkama işinin önceki sisteme göre pek çok avantajı listelenebilir ki, bu avantajların en çok önem arz edeni zannederim personelden kaynaklanan hataların azalmasıdır.

Eryaman son sistem halı ve yolluk yıkamaya yolluk ve halıları elle veya ful otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanımı, yıkama işinin başarı oranını kesin olarak belirleyicidir. Halı yıkama işlerinde kaliteli bir neticeye varmak için bakterileri temizleyebilen temizlik maddeleri kullanmak yüksek öneme sahiptir.

Halıların yıkatılmasında ilk adım, halı toplama aracının söylenilen zaman diliminde adresinizde bulunmasıdır ve servis ile ilgili ekstradan bir ödeme alınmamalıdır. Bu manada iyi iş yapan bir temizlik şirketi hiç gecikmeden ve belirlenen saatte verilen adreste olur.