Eryaman’da Kalıcı Bir Halı Yıkama Fabrikası Olmak 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizi belirli dönemler için değil, kalıcı olarak verebilme gayesini taşıyoruz. Bunun aksine yalnızca halı yıkamaya olan talebin arttığı yaz dönemlerinde hizmet veren firmalar azımsanamayacak kadar fazla. Bu türden firmalar özellikle bahar aylarında çalışmaya başlayıp, kış döneminin yaklaşması ile birlikte inzivaya çekilmektedirler.

Eryaman halı yıkama olarak kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmanın çokta kolay olmadığının farkındayız. Yaptığımız işlerde gösterdiğimiz başarı ve başarısızlıklar sektördeki kalıcılığımızı ve talep yoğunluğumuzu oluşturmakta. Bizler de bu durumu göz önünde bulundurarak Eryaman bölgesinde en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızı ortaya koyuyoruz. Zaten bu gün Eryaman bölgesinde bu kadar çok tercih ediliyor olmamız bu gayretimizin ürünüdür.

Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmanın temel şartı kaliteli hizmettir. Kaliteli hizmet kavramı: Temizlik, hijyen, zamanında teslimat, hizmette süreklilik gibi konuları içerisinde barındırmaktadır. Temizlik ve hijyen kalitesi anlamında profesyonellik gereksinimlerine yeterince sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bu anlamda kullandığımız ekipmanlardan, sarf malzemelerine ve yıkama elemanlarına kadar her şeyi büyük bit titizlik çerçevesinde değerlendiriyoruz. Halıların zamanında adresten alınıp, zamanında teslim edilmesi konusuna da büyük özen gösteriyoruz.

Kalıcı bir halı yıkama fabrikası olabilmek için kaliteli malzeme kullanmak esastır. Malzeme masrafından tasarruf ederek kaliteli bir temizlik yapılması asla söz konusu olamaz. Bu sebeple Eryaman halı yıkama olarak, kaliteli halı yıkamanın argümanlarından taviz vererek kalıcı olamayacağımızın farkındayız. Kalitesiz malzemeler kullanarak maliyetleri düşürme ve daha ucuza halı yıkama yapmak gibi bir gayemiz de yok zaten. Bu gün bu yazıyı okuyabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi olan her kes, maliyetler ve halı yıkama fiyatlarının oranını aşağı yukarı tahmin edebilecek durumdadır zaten. Çok düşük fiyatlarla, anlamsız dampinglerle karşınıza çıkmadık, bundan sonra da bu duruşumuzu değiştirme niyeti taşımıyoruz.

Sonuç olarak malumdur ki; kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmak, siz değerli müşterilerimizin teveccühünü aldığımız oranda mümkün olacaktır. Ülkemizde emeğe saygının olmadığını düşünenler çoğunlukta iseler de, biz Eryaman halı yıkama olarak her zaman emeğin fark edilip, kalıcılık sağlayacağından eminiz.

Eryaman hijyenik kilim ve halı yıkamaya halı ve kilimleri eski sistemle yahut otomasyonlu teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanımı, halı yıkama işinin başarı seyrini çok büyük ölçüde değiştiren bir özelliktedir. Halıların yıkanmasında istenen sonucu elde etmek için bakterileri arındırabilen leke gidericiler ile uygulama yapmak çok önemlidir. Yıkandıktan sonra halıların hızlı bir şekilde kurutulmasında santrifüj makinesinden yardım almak, bu işin sorunsuz halledilmesi için oldukça önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılan halılar askılara asılmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok edilmesi bir tek bu metotla sağlanır. Yüzde yüz kuruduğu tespit edilen halı ve yolluklar son kontrollerin yapılması için denetim masasına taşınır ve bu noktada fırçalama, tarama ile beraber ambalaj işleri yapılır. Son kontrol aşamaları da neticelenen halı ve kilimler her adrese göre bir sıralama sağlanacak biçimde gruplanıp, dağıtım araçlarına yönlendirilir ve bundan sonra belirlenen zamanda halılar müşterilere teslim edilir.

Her türlü halının temizlenmesinden hedeflenen başarılı neticeyi kazanmak için tecrübe gerektiren bir çok normlara uymak çok önemlidir. İşine önem veren bir halı, kilim ve yolluk yıkama fabrikasının yüksek kalitede sonuçlara ulaşabilmesi noktasında gerçekten önemli prensiplerden bir tanesi de deterjan ve leke çıkarıcıların hassas yapılı halılara ne tür metodlarla uygulama yapılacağını tespit etmektir. Bu manada tahmin edersiniz ki kaliteli şampuanlar kullanıyor olmak halı ve kilim yıkamanın kalitesini çok etkiler. Çalışmalar gösteriyor ki halı ve kilimleri yıkatırken hedeflenen yüksek kalite için her şeyden evvel dikkat edilecek şey, yıkama işinin verileceği kuruluşun halıların yıkanmasında bilgi ve deneyim sahibi bir halı ve kilim yıkama işletmesi olması gerektiğidir.

İlerleyen teknoloji ile beraber bu gün ayrı iki yıkama tekniği geliştirilmiştir ki, bunlardan bir tanesi meç kullanarak yıkama şeklinde tabir edilen teknik, diğeriyse otomatik halı yıkama makinesiyle icra edilen yıkama tipidir. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürdüğümüz yıkamanın eski tip yıkamaya göre fazlaca avantajı gündeme gelir ve bunların en mühimi her halde halının çift taraflı yıkanmasıdır. Son senelerde kullanmaya başladığımız makineler ve ilaveten üstün vasıflı leke çıkarıcılar işimizi neredeyse sıfır hatayla yapmamıza imkan tanıyor. Bundan ötürü senelerdir Eryaman halı ve kilim yıkama olarak bu önemli durumun farkındayız ve halı yıkamada kalitesi en yüksek olan araç ve gereçleri kullanıyoruz.

Kaliteli hizmet bekleyen birisi iseniz ve eğer, istenmeyen bir görüntüyle karşı karşıya gelmekten tedirginlik duyuyorsanız yıkama yaptıracağınız halı yıkama fabrikasına karar vermeden önce bazı detayları araştırmalısınız. Siz de kusursuz temizliğe azami derecede önem veren biriyseniz kalite belgeleri tam olan leke çıkarıcıları kullanan halı yıkama fabrikalarını seçmek durumundasınız. Halı yıkama işi de diğer sanayi alanlarındaki gibi gelişen teknik ilerlemelerden olumlu etki almış bir iş koludur ki, endüstriyel alandaki yeni teknikler işin niteliğini gerçek manada üst seviyelere çıkarmıştır.

Halıların yıkanması işinde birinci aşama ücretsiz servis aracının önceden belirlenen zaman diliminde halıları almaya gelmesidir ve bu işlem ile ilgili ekstradan bir para istenmemelidir. Her halükarda özverili bir halı yıkama ve overlok firması kesinlikle sözleşilen saatte verdiğiniz adrese gelir. Halı ve kilimleri yıkayan bir fabrikanın yıkama kalitesi, bilgili personel ve bununla beraber kullandığı makinelerin yeterliliğiyle anlaşılabilir.

Eryaman halı yıkama firmasındaki yıkama alanına getirilmiş olan halılar bir an önce lekeleri tespit edilerek ayrı bölümlere aktarılır çünkü, farklı özellikteki halılar aynı ekipmanlarla yıkama yapılamamaktadır.