Kalite İçin Eryaman Uzman Halı Yıkama 0312 226 30 29
Eryaman halı yıkama firmamıza ilk defa halısını yıkatacak müşterilerimiz haklı endişelerini dile getiriyorlar. Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizdeki bilinçli müşteri kitlesi halıların hijyenik olmasının ne denli gerekli olduğunun çok farkındalar. Eryaman halı yıkama olarak bu mecradan defaten dillendirdiğimiz kalite prensiplerimiz hakkında bir bildiri daha yayınlamak gerekliliğini hissettik.

Değerli Eryaman’ lı müşterilerimiz halı yıkama sektörü hızla büyürken, bu işi geçici kazanç kapısı olarak benimseyen firmalardan çok ayrı bir çizgi benimsedik Eryaman halı yıkama olarak. Siparişlerinizi gününde teslim almadan, mevsimsel faktörlerden asgari etkilenmek çabasıyla gününde teslimine kadar geçen süre zarfında halılarınız bizim için çok değerli emanetlerinizdir. Her bir halıya gereken özeni göstermek, halıların yıkanması konusunda gerekli profesyonellik kaidelerine uymak ana prensibimizdir. Bilmenizi isteriz ki, Eryaman halı yıkama halıların görünür lekelerini çıkarmaktan çok daha öte bir temizlik sunmak gayesiyle çalışır. Şuan itibari ile tam otomatik makinelerde yapılan yıkama işlemlerimiz her iki yön içinde usulünce yapılmaktadır. Bu makinede halılarınızın hem arkası hem de önü yıkanmaktadır. Piyasadaki en iyi yıkama yapan makinelerden olan bu cihaz halılarınız için üstün bir temizlik sunmaktadır. Elbette makine kadar kullanılan deterjanların da büyük önemi vardır. Eryaman halı yıkama yılların deneyimi ile en kaliteli bileşimlerden oluşan kendine has deterjanlar kullanmaktadır.

Verdiğimiz yüksek hijyen kalitesi sözünü yerine getirmek için Eryaman halı yıkama olarak sizlerden de gelen geri beslemeler ışığında sürekli çalışıyoruz. Eryaman halı yıkama firmamızı seçerek pişman olmazsınız.