Sipariş ve Teslim Alma Eryaman Halı Yıkama 0312 226 30 29
Halılarınızın yıkanma taleplerini Eryaman halı yıkama müşteri çağrı merkezimize haftanın yedi günü verebilirsiniz. Eryaman halı yıkama olarak bizler haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mümkün olan en kısa sürede halılarınızı almak için Eryaman’ ın her bölgesine servislerimiz mevcuttur.

 

Halılarınızın alınması talebi koordinasyon merkezimize ulaştığında, güzergahlar ve aciliyet durumları da göz önünde bulundurulmak kaydı ile belirli bir sıralama yapılır. Bu sıralama servis personeline bildirirler. Servis personeli kendilerine verilen program dahilinde verilen adreslere giderler. Sipariş ve teslim alma işlemlerinde her hangi bir aksama olmaması için sizlerden isteğimiz adreslerinizi mümkün olduğunca açık bir şekilde vermenizdir. Hepimizin malumu üzere Eryaman, etap ve adalardan oluşmuş bir imar planına sahiptir. Özellikle adres verirken etap ve ada bilgisi vermenizi rica ediyoruz. Yine de servis elemanlarımızın en hızlı intikaline yardımcı olacak adres: cadde, sokak ve kapı numarası şeklinde verilen adrestir. Zira servis araçlarımızda bulunan GPS ve Navigasyon sistemleri bu düzene göre programlanmışlardır. Sipariş verme esnasında size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz de bizim için büyük kolaylıktır. Her hangi bir aksaklık durumunda gecikmeyi bildirmek yada teslimat için gelirken sizleri bilgilendirmek hem sizin, hem de bizim için faydalıdır.

Eryaman halı yıkama sizin bildirdiğiniz zaman dilimi içerisinde halılarınızı almak için çaba sarf eder. Bu anlamda verilen zaman dilimi içerisinde mutlaka evde olmanız gerekmektedir. Şayet servis aracımız gelmeden önce evden ayrılmak durumunda kalırsanız mutlaka çağrı merkezimizi arayarak bunun bildirmelisiniz. Böylece gerekli ertelemeyi yapar ve sonraki zaman dilimini belirleyebilirsiniz. Birbirimize yardımcı olacak bu ayrıntılara uyarak en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Halılarınızı teslim alan servis elemanlarımız bu alımı makbuz karşılığında yapmaktadırlar. Makbuzlarda halılarınızın metrekareleri, sayıları, hizmet tutarı ve teslimat süreleri gibi bilgiler yer almaktadır. Bu makbuzu halılarınızı yıkanmış ve ambalajlanmış şekilde geri alana dek saklamanız gerekmektedir. Yıkanma esnasında halılarınız hakkına öğrenmek istediğiniz bir şey olursa, yine bu makbuzun sağ üst köşesindeki fatura numarası ile sorgulatmanız istenecektir.

Hizmet verdiğimiz tüm diğer bölgelerde de olduğu gibi, Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde de kesintisiz hizmet verebilmek için sürekli bir gayret içerisindeyiz. Gerek adres verme ve gerekse zamanında evde bulunma gibi detaylarda sizlerinde yardımı ile daha verimli olacağımız aşikardır.