Tecrübeli Bir halı Yıkama Fabrikası Eryaman Uzman Halı Yıkama 0312 226 30 29
Eryaman Uzman Halı Yıkama olarak 12 yıldır sektörde hizmet veren tecrübeli bir halı yıkama fabrikasıyız. Deneyimlerimizden yararlanmak, tecrübeli bir işletmeden profesyonel hizmet almak için bizlerle iletişim kurunuz.

İyi bir halı yıkama şirketinin başarılı bir netice alabilmesi noktasında hassasiyet gerektiren aşamalardan bir tanesi de halı yıkama deterjanlarının hassas yapılı halılara hangi yöntemlerle uygulanacağını bilmektir. Çünkü herkesin de bildiği gibi kalite belgeleri tam olan bir deterjan kullanıyor olmak temizlikle ilgili işlerin kalitesini etkileyici ve belirleyicidir. İş yerimizde kullandığımız yeni gereçler ve ilaveten üstün özellikli arındırıcılar bu işi kusursuz biçimde uygulamamıza yardımcı oluyor. Bundan ötürü bizler de Eryaman halı yıkama fabrikası olarak bu önemli durumun farkındayız ve halıları yıkarken en başarılı otomatik makineleri kullanan bir firma olarak biliniyoruz.

Yıkamada ilk aşama halıları alacak servisin beklenen saatte adresinizde bulunmasıdır ki bu iş ile ilgili ekstradan bir ödeme alınmamalıdır. Bize göre kaliteye önem veren bir halı yıkama şirketi mutlaka sözleşilen zaman aralığında almaya gelir halıları. Artık yıkanması gereken bir halının yıkama işleminden beklenen kaliteli neticeyi elde etmek için tecrübe gerektiren bir dizi kurallara uyulması gerekliliktir.

Deneyimlerimize göre halıları yıkatırken hedeflenen yüksek kalite için ilk önce göz ardı edilmemesi gereken konu, halılarımızı teslim edeceğimiz kuruluşun leke çıkarma ve temizlik konusunda ileri derecede titiz bir halı yıkama firması olmasına ihtiyaç olduğudur. Özellikle yüksek kaliteye azami derecede önem veren biriyseniz kaliteli deterjanlarla çalışan halı yıkama şirketlerini tercih etmeniz gerekir.

Tecrübeli Bir halı Yıkama Fabrikası Eryaman Uzman Halı Yıkamaİlerleyen teknoloji ile beraber günümüzde farklı iki halı ve kilim yıkama metodu gündeme gelmiştir ki, bu yöntemlerden ilki meçle yıkama diye tabir edilen sistem, diğeriyse bantlı yıkama sistemiyle yapılan yıkama tipidir. Bantlı halı yıkama makinalarıyla yapılan yıkama işlemlerinin elde yapılan yıkamaya göre bir çok avantajı ortaya çıkar ki, bu faydalardan en mühimi sanırım fırça baskısının daha yüksek olmasıdır. Eryaman halı yıkama servisiyle yıkama alanına alınan halılar bir an evvel özelliklerine göre yıkamaya hazır hale getirilir çünkü, her halı aynı şekilde yıkama yapılamaz.

Tecrübeli Bir halı Yıkama Fabrikası Eryaman Uzman Halı YıkamaYıkamacılık ta diğer sanayi işlerinde olduğu gibi teknik gelişmelerden pozitif etki almış bir iştir ki, sanayi alanındaki yeni teknik imkanlar sektörün kalitesini gerçekten de yükseltmiştir. Temizlikte titiz biriyseniz ve şayet, kötü bir neticeyle karşılaşmaktan korkuyorsanız; halılarınızı vereceğiniz halı yıkama fabrikasını tercih ederken bazı önemli hususları bilmeniz gerekiyor.

Eryaman profesyonel yolluk ve halı yıkamaya halıları eski usullerle veya tam otomatik yöntemle yıkatabilirsiniz fakat leke çıkarıcı deterjanın kalitesi, yıkamanın başarı seyrini direkt olarak belirleyicidir. Halı ve kilim yıkamada istenen neticeye ulaşmak için antibakteriyel özellikte deterjanlar ile çalışmak olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Yıkanan halıların istenen sürede kurutulmasında santrifüj makinesiyle suyu tahliye etmek bu işin sorunsuz olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkan halı ve yolluklar gün ışığına ihtiyaç duyar ki güneşle dezenfeksiyon yalnızca bu yöntemle sağlanabilir. Güneşte kuruduğu gözlemlenen halı ve kilimler son kontroller için sonuç noktasına alınır ve bu masada leke kontrolleri ile birlikte parfüm ve paketleme çalışmaları yapılır. Poşetleme aşamaları tamamlanmış olan halı ve kilimler kayıt fişlerine göre bir sıralama sağlanacak biçimde gruplara ayrılıp, servis elemanlarına verilir ve böylece önceden anlaşılan zamanda halılar adreslerine teslim edilir. Halılarımızı yıkayacak bir fabrikanın ortaya koyduğu kalite, işini benimsemiş personel kadrosu ve bununla beraber kullandığı temizlik malzemelerinin uygun standartlarda olmasıyla anlaşılır.